سردار اسدی در تبریز:

چه بسا اسرائیل ۵ تا ۱۰ سال آینده را نبیند

مراسم بزرگداشت سالروز شهادت شهید حسن شفیع زاده با سخنرانی معاون بازرسی قرارگاه خاتم الانبیا(ص) در سالن اجتماعات مصلی اعظم امام خمینی(ره) تبریز برگزار شد.

به گزارش تبریزبیدار، سردار محمدجعفر اسدی در این مراسم اظهار داشت:  شهدا شاگردان اول کلاس توحید هستند، هستند، شهید شفیع زاده در میدان فلکه از این دفتر اتوبوسرانی به آن دفتر می رفت تا با خودروی سازمانی به تبریز نیاید و این نتیجه علمی است که شهدایی چون شفیع زاده در محضر آیاتی چون شهید مدنی و در خدمت گذاری در هیئات مذهبی تبریز به دست آورده بودند.

وی افزود: توپخانه سپاه در فاو کاری کرده بود که اسرای عراقی می گفتند در ارتش برای توبیخ ما را به ۷۰ کیلومتری فاو می فرستادند چون آتش توپخانه سپاه آنجا بسیار سنگین بود و این رشادت ها در میدان نبرد نتیجه شاگردی شهید شفیع زاده و تهرانی مقدم به عنوان حسنین توپخانه و موشکی سپاه و شهدایی چون باکری ها و تجلایی ها و امثال آنها در محضر علمای دین بوده است.

همه ما مدیون مردم و سرداران غیور آذربایجان و تبریز هستیم

معاو بازرسی قرارگاه خاتم الانبیا(ص) ادامه داد: به گفته شهید سلیمانی، حسن شفیع زاده موزیک متن فیلم عملیات کربلای پنج بود و وقتی نواخت گلوله های توپخانه تحت فرماندهی وی از بالای سر ما شنیده می شد، انگیزه می گرفتیم که راسخ تر به پیش برویم و تبریزی هایی مانند وی نقش مهمی در جنگ داشتند و همه ما مدیون مردم و سرداران غیور آذربایجان و تبریز هستیم.

سردار اسدی گفت: شهدا منتظر ما هستند که به آنها بپیوندیم اما  بسیاری از اتوبوس انقلاب پیاده شدند و بسیاری در این مسیر چپ کرده‌اند و افسوس که در این بیش از ۴۰ سال عمر انقلاب برخی نیز به شهدا و به این مردم شریف و نجیب خیانت ها کرده اند و مسببان این خیانت ها خیر نخواهند دید.

این رزمنده دوران دفاع مقدس بیان داشت: وقتی رهبری می‌گویند اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید، یاد روزگار پیش از پیروزی انقلاب در انتهای سال ۱۳۵۶ می افتیم که در زندان بین زندانیان انقلابی صحبت از ۱۰ سال برای سرنگونی شاه می شد و سال بعد شاهی نبود و چه بسا که اسرائیل هم به چنین سرنوشتی مبتلا شود و ۱۰ یا حتی شاید پنج سال آینده را نبیند.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.