استقبال دانشگاهیان از همایش ملی جلوه های جهادی شهیدان آقا مهدی و حاج قاسم در تبریز

دبیر علمی همایش ملی جلوه های جهادی شهیدان آقا مهدی باکری و حاج قاسم سلیمانی گفت:  با وجود شرایط تعطیلی دانشگاه ها، دانشگاهیان از این همایش استقبال خوبی نشان داده اند.

به گزارش تبریز بیدار، سید علی فارغ، در نشست خبری همایش ملی جلوه های جهادی شهیدان آقا مهدی باکری و حاج قاسم سلیمانی در مدیریت شهری اظهار داشت: امسال بخاطر برگزاری اولین سال برگزاری این همایش از انتخاب مدیران جهادی اجتناب کردیم ولی ان شاالله از سال های دیگر مدیر های جهادی را انتخاب خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه بیش از ۲۰۰ مقاله برای جشنواره ارسال شده بود خاطر نشان کرد: از بین این آثار ۱۷۵  مقاله در قالب سخنرانی و پوستر مورد پذیرش قرار گرفته است و آثار برگزیده در روز اختتامیه بصورت الکترونیکی منتشر و مجلد آن منتشر خواهد شد.

دبیر علمی همایش افزود: از بین مقالات انتخاب شده ۵ اثر در روز اختتامیه تجلیل خواهد شد.

وی  اظهار داشت:  محور مقالات ارسال شده به این جشنواره  عدالت محوری، مدیریت بحران و مدیریت شهری شهروند مدار  بوده است.

اختتامیه همایش روز سوم خرداد همزمان با سالروز آزادی خرمشهر

در ادامه رحیم رحیم ملا حسینی، رئیس شورای سیاستگذاری همایش گفت: بر اساس فرمایشات رهبری در امر مدیریت جهادی خواستیم کسانی که در شرایط سخت دفاع مقدس توانستند کارهای غیر ممکن را ممکن کرده و جنگ را اداره کنند و این مدیریت برای قشر دانشجویی نشان دهیم.

وی اظهار داشت: آقا مهدی باکری ۶ماه در ارومیه شهردار بودند که در این مدت منش و مدیریت خاصی داشتند.

ملاحسینی در ادامه افزود: مهمانان ویژه این جشنواره آقایان زاکانی، چمران، سردار پورجمشیدیان و  خانواده شهید باکری و دختر سردار سلیمانی حضور خواهند داشت.

وی در پایان گفت: اختتامیه این جشنواره سوم خرداد ماه روز آزادی خرمشهر برگزار خواهد شد .

مدیریت جهادی  راه نجات کشور 

محمد عزتی دبیر اجرایی این همایش خاطر نشان کرد: مشارکت در این همایش برای ما یک افتخار می باشد، امسال این سیاست از طرف سازمان بسیج شهرداری پیشنهاد داده  شد تا بصورت علمی این موضوع  را مطرح کنیم.

وی در ادامه گفت: حضرت آقا می گویند تنها راه نجات کشور و عبور از حل مشکلات کشور مدیریت جهادی می باشد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.