در گفتگو با تبریزبیدار مطرح شد؛

فعالیت سه شیفته نان برکت و اطهر تبریز / توزیع گسترده نان بین سوپرمارکت های محلات

نان برکت و نان اطهر تبریز با فعالیت سه شیفته، به سوپرمارکت های محلات جهت سهولت مردم و پرهیز از ایجاد صف، نان توزیع می کند.

درخشانی مدیر نان برکت تبریز در گفتگو با تبریزبیدار با اشاره به دستور استاندار مبنی بر تامین آرد مورد نیاز نانوایان اظهار داشت: آرد به اندازه کافی در کارخانه ها و هم به صورت آزاد وجود دارد و قرار شده برای ما گندم تأمین کنند تا آسیاب کرده و از ساعت ۵ صبح تا ۹ شب به صورت سه شیفته فعالیت کرده و بین سوپر مارکت های محلات نیز توزیع کنیم.

وی با تأکید بر اینکه آرد به اندازه کافی در انبارها و سیلوها موجود است، افزود: مردم نگران نباشند و به جوسازی ها توجه نکنند چرا که در تامین نان هیچ مشکلی وجود ندارد.

مدیر نان برکت تبریز خاطر نشان کرد:ما همیشه در کنار مردم بوده و هستیم و از شهروندان می خواهم آرامش خود را حفظ کنند.

فشنگچی مدیر نان اطهر تبریز نیز در گفتگو با تبریزبیدار با تاکید بر اهمیت توزیع نان اظهار داشت: ما در گذشته دو شیفت کار می کردیم ولی به دلیل اهمیت موضوع، در جلسه ای که با شخص آقای استاندار داشتیم، قول دادیم که برای جلوگیری از مشکلات روانی و اجتماعی، سه شیفته کار کنیم.

وی افزود: همچنین قول دادیم به تمام هاپیر مارکت های سطح شهر نان توزیع کنیم و نان مورد نیاز سوپر مارکت ها را نیز تامین کنیم.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.