مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی:

تعزیرات حکومتی در کنار اصناف قانونمند و در مقابل برهم زنندگان نظم اقتصادی است

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌شرقی گفت: این سازمان در راستای ایجاد نظم و انضباط اقتصادی به عنوان یار و یاور در کنار اصناف قانونمند و در مقابل برهم زنندگان نظم و انضباط اقتصادی قرار گرفته است.

به گزارش تبریزبیدار، صمد حضرتی در همایش اتاق اصناف استان با بیان اینکه اصناف از قوای محرکه اقتصادی جامعه هستند، افزود: قوانین تعزیراتی برای برخورد با متخلفان وضع شده و اصناف و کسبه درستکار و متدین مطمئنا با رعایت قوانین و شرع مبین اسلام نه تنها از وضع قانون های سخت پیشگیرانه رنجیده نمی شوند، بلکه راضی هم خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه حساب اصناف متخلف و برهم زنندگان نظم اقتصادی از اصناف و کسبه درستکار جداست، اظهار داشت: برهم زنندگان نظم و انظباط اقتصادی به جز بدنامی برای اصناف، سودی برای جامعه و این قشر تلاشگر ندارند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌شرقی گفت: قوانین اصلاحی مصوب سران قوا باید از سوی کارشناسان اقتصادی و مسوولان ذیربط در بین مردم به ویژه اصناف و کسبه تشریح و تبیین و ابهامات آن برطرف شود.

حضرتی، با قدردانی از برگزارکنندگان این همایش، ادامه داد: این همایش فرصتی برای تبیین قوانین اصلاحی سازمان تعزیرات حکومتی بوده و برگزاری چنین همایش هایی در طول سال ضروری است.

در این همایش که با حضور جمعی از اصناف و کسبه و مدیران اقتصادی برگزار شد، موادی از قانون تعزیرات حکومتی ارایه و به سووالات حاضران پاسخ داده شد.

انتهای پیام/

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.