فرمانده سپاه عاشورا مطرح کرد:

سپاه در کنار مردم برای مطالبه گری از مسئولین

فرمانده سپاه عاشورا گفت: رسالت سپاه در کنار تامین امنیت، مطالبه گری از قوای سه گانه در مسایل مردم است. سپاه هیچ گاه برای خود کار نکرده و کنار مردم بوده و خواهد ماند.

به گزارش تبریزبیدار، سردار سرتیپ دوم پاسدار اصغر عباسقلیزاده در مراسم تکریم و معارفه مسئولین سابق و جدید سازمان بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: در هیچ یک از قراردادهای قبل از انقلاب، منافع ایران تامین نشده است و انقلاب اسلامی برای ما آزادی و استقلال به ارمغان آورد.

وی به موضوع مذاکرات هسته ای اشاره کرده و افزود: در مذاکرات برجام، هدف مسایل هسته ای بود اما بعدا مسایل موشکی و حقوق بشر را مطرح کردند، این قلدری و زورگویی است.

بزرگترین دستاورد مذاکرات برجام، اثبات غیر قابل اعتماد بودن آمریکا است

وی با بیان اینکه حقوق بشر مدنظر آمریکا و غرب، بی بند و باری و دست کشیدن از اخلاق و دیانت است؛ گفت: بزرگترین دستاورد مذاکرات هسته ای این بود که ثابت شد آمریکا قابل اعتماد نیست و ادعای حل مشکلات با مذاکره با آمریکا صحیح نیست.

فرمانده سپاه عاشورا خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی ایران به تعهدات خود در برجام عمل کرد، تحریم ها نه تنها رفع نشد بلکه شدیدتر شد.

سپاه در کنار مردم برای مطالبه گری از مسئولین / برنامه ریزی ساخت ۳۰۰۰ مسکن ملی و آبرسانی به مناطق محروم استان

وی با اشاره به نقش برجسته سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در یاری رساندن به مردم گفت: رسالت سپاه در کنار تامین امنیت، مطالبه گری از قوای سه گانه در مسایل مردم است. سپاه هیچ گاه برای خود کار نکرده و کنار مردم بوده و خواهد ماند.

سردار عباسقلیزاده ضمن تاکید بر خدمات رسانی سپاه به مردم و اقشار آسیب پذیر ادامه داد: امسال سپاه، ساخت ۳۰۰۰ مسکن ملی و آبرسانی به مناطق محروم استان را در برنامه دارد.

سپاه هیچ نقشی در مدیریت باشگاه تراکتور ندارد

وی در مورد حمایت های سپاه از حوزه ورزش در استان نیز گفت: سپاه بدلیل پتانسیل خود و با هدف حمایت از جوانان، در سال های نه چندان دور تیم های ورزشی فجر و مقاومت را راه اندازی کرد و چند سال نیز تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز را مدیریت کرد سپس بدلیل مسایلی، این باشگاه به طور قانونی به بخش خصوصی واگذار شد و اکنون سپاه هیچ نقشی در مدیریت این تیم ندارد.

یار دولت و حامی مردم در اجرای طرح اصلاح یارانه ها

فرمانده سپاه عاشورا به طرح اصلاح یارانه ها نیز پرداخته و گفت: سپاه در اجرای توزیع عادلانه یارانه ها به دولت کمک می کند و حامی مردم است تا بر مشکلات آنها غلبه شود.

کشف انبارهای احتکار اقلام اساسی مردم توسط پاسداران گمنام امام زمان(عج)

وی به اقدامات سپاه عاشورا در استان برای اجرای صحیح طرح هدفمندی یارانه ها اشاره کرده و افزود: در ۵ روز اخیر در استان ۶۳ و نیم تن روغن خوراکی، بیش از ۶۰ تن ماکارونی، ۷ تن آرد، ۴ تن تخم مرغ، ۵ تن حبوبات و…. توسط اطلاعات سپاه عاشورا کشف شده و جهت توزیع بین مردم به سازمان تعزیرات واگذار شده است.

سردار عباسقلیزاده به نقش برجسته سپاه عاشورا در مقابله با همه گیری کرونا اشاره کرده و گفت: سپاه و بسیج در امر واکسیناسیون کرونا بطور جدی وارد میدان شد و امروز شاهد هستیم فوتی های کشور به کمتر از ۲۰ نفر رسیده اما کشور مدعی همچون آمریکا در مدیریت کرونا وامانده است.

معتقد به حمایت حداکثری از رسانه های استان هستیم

وی به جایگاه برجسته رسانه ها در تنویر افکار عمومی تاکید کرده و گفت: از رسانه ها انتظار داریم در مقابل هجمه شدید رسانه های خارجی و مقابل خط تحریف حقایق بایستند.

فرمانده سپاه عاشورا در پایان گفت: تلاش ما حمایت حداکثری از رسانه های استان است و به آزادی رسانه کاملا معتقدیم.

گفتنی است در این مراسم با حضور مدیران و اصحاب رسانه، رامین نظامی خواه مسئول سابق سازمان بسیج رسانه تکریم و جواد بیرام زاده بعنوان مسئول جدید این سازمان معرفی شد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.