تبریزبیدار بررسی می کند؛

پدیده جوان تبریزی بازیکن ماشین‌سازی است یا خیبر؟/ احتیاط تیم‌های لیگ برتری در خرید امیر شهیم

به نظر می‌رسد بازیکن ماشین‌سازی برای حضور در پرسپولیس یا تراکتور، باید از تیم خیبر خرم‌آباد اجازه بگیرد و ماشین‌سازی نقشی در تعیین تیم جدید آقای گل تبریزی ندارد.

به گزارش تبریزبیدار، لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور چند هفته پیش به اتمام رسید و ماشین‌سازی تنها نماینده تبریز و آذربایجان‌شرقی در این رقابت‌ها، بدترین روزهای فوتبالی خود را سپری کرد و با پنجره بسته نقل‌وانتقالاتی در نهایت به عنوان تیم قعرنشین به لیگ دسته ۲ سقوط کرد.

امیر شهیم آقای گل این تیم و پدیده جوان لیگ دسته یک اوایل اسفند ماه سال گذشته با استفاده از قانون عدم پرداخت مطالبات بازیکن از سوی باشگاه، به تیم خیبر خرم‌آباد پیوست و بعد از چند روز کوتاه، باردیگر به تیم ماشین‌سازی برگشت.

شهیم آقای گل این تیم چند هفته پیش در باشگاه پرسپولیس دیده شد و با مسئولان این باشگاه به مذاکره پرداخت اما به نظر می‌رسد حضورش در این تیم تهرانی قطعی نشده است.

ماشین‌سازی در هفته بیست‌ودوم لیگ دسته یک در شیراز مقابل قشقایی به پیروزی یک بر صفر دست یافت و مسئولان باشگاه شیرازی به دلیل استفاده این تیم از شهیم به عنوان بازیکن غیرمجاز به فدراسیون فوتبال شکایت و در نهایت مراجع ذی‌صلاح فدراسیون فوتبال سبزقباپوشان تبریزی را بازنده این دیدار اعلام کردند.

باتوجه به شرایط پیش‌آمده به نظر می‌رسد امیر شهیم به صورت قانونی بازیکن تیم خیبر خرم‌آباد محسوب می‌شود و اگر تیمی بخواهد این بازیکن جوان را به خدمت بگیرد، باید با مسئولان خیبر وارد مذاکره شود.

شنیده‌ها حاکی از این است پرسپولیس و تراکتور مشتری بازیکن جوان تبریزی هستند اما پرونده فعال امیر شهیم در کمیته تعیین وضعیت فدراسیون باعث شده است تا تیم‌های لیگ برتری برای خرید این بازیکن کمی محتاطانه عمل کنند.

در نهایت این سوال پیش می‌آید که امیر شهیم بازیکن ماشین‌سازی است یا خیبر خرم‌آباد. که باید منتظر رای نهایی کمیته تعیین وضعیت در این خصوص بود و به نظر می‌رسد تیم لرستانی در این پرونده، تیم نهایی و اصلی شهیم محسوب شود.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.