به منظور عملیات اجرایی نهضت ملی مسکن؛

استقرار شرکت عمران سهند در شهر جدید شهریار

روز گذشته شرکت عمران سهند با نصب کانکس‌های خود در شهر جدید شهریار، رسماً در این شهر مستقر شد و مراحل اولیه عملیات اجرایی نهضت ملی مسکن را آغاز کرد.

به گزارش تبریزبیدار، غلامرضا اقبالی، سرپرست شرکت عمران سهند در این‌باره اظهار کرد: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) مبنی بر اینکه مسکن یک ضرورت و پیشران اقتصاد کشور است، شرکت عمران شهر جدید سهند تمام توان خود را برای پیشبرد نهضت ملی مسکن به کار می‌گیرد.

وی ادامه داد: نهضت ملی مسکن موضوعی است که اکنون به دغدغه تعداد زیادی از هم‌وطنان‌مان تبدیل شده و ما وظیفه خود می‌دانیم با تمام ظرفیت برای تحقق این مطالبه تلاش کنیم.

سرپرست شرکت عمران سهند اضافه کرد: شهر جدید شهریار نیز به عنوان شهری که آینده بسیار امیدبخشی برای آن متصوریم، یکی از شهرهای اجرای نهضت ملی تولید مسکن است که از امروز کار شرکت عمران سهند برای رسیدن به اهداف این طرح در شهریار مستقر می‌شود.

اقبالی تصریح کرد: بی‌شک هماهنگی، همدلی و همکاری بین‌ دستگاه‌های مختلف برای پیشبرد اهداف عالی طرح نهضت ملی تولید مسکن ضروری است و امیدواریم شهر جدید شهریار به عنوان یکی از پیشگامان این طرح در کشور بتواند عملکرد مناسبی داشته باشد.

وی در پایان یادآور شد: شهروندان عزیز تبریزی که پیش‌تر به عنوان متقاضی طرح ملی تولید مسکن در سایت شهر جدید شهریار ثبت‌نام کرده‌اند، با اولویت زمان ثبت‌نام جهت افتتاح حساب و انجام مراحل اداری به بانک معرفی خواهند شد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.