دروازه بان فوتسال مس سونگون در گفتگو با تبریزبیدار:

شمسایی اسطوره ما است و‌ اختلافی با وی ندارم/ وقت رفتن فرارسیده بود

دروازه‌بان تیم فوتسال مس سونگون تاکید کرد خداحافظی‌اش از بازی‌های ملی ارتباطی با سرمربی تیم ملی نداشته و هیچ اختلاف با وحید شمسایی ندارد.

علیرضا صمیمی دروازه‌بان ملی‌پوش تیم فوتسال مس سونگون در گفتگو با تبریزبیدار در خصوص علت خداحافظی‌اش از بازی‌های ملی اظهار داشت: احساس کردم وقت رفتن فرارسیده و بهتر است دیگر دروازه‌بانان جوان به تیم ملی کشورم کمک کنند.

وی ادامه داد: اینکه عرصه را به جوانان دادم شاید کلیشه‌ای باشد اما احساس کردم در این شرایط و در روز تولدم بهترین تصمیم را گرفتم و دوست دارم بدون حضور در ترکیب اصلی تیم ملی، به فوتسال کشورم با یک شیوه دیگری همانند تشویق یا حمایت‌های روحی و روانی کمک کنم.

دروازه‌بان تیم فوتسال مس سونگون در پاسخ به این سوال که آیا اختلافی با وحید شمسایی سرمربی تیم ملی داشته است یا نه، گفت: اصلا و تحت هیچ شرایطی این موضوع صحت ندارد و معتقدم وحید شمسایی اسطوره فوتسال ایران است و با وی و دیگر اعضای کادرفنی تیم ملی نیز رفاقت نزدیکی دارم و هیچ اختلافی بین ما وجود ندارد.

صمیمی در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: امسال با تمام قدرت به لیگ برتر فکر می‌کنم و برای قهرمانی در لیگ با مس سونگون تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم و مطمئنا می‌توانیم نتایج در خور شأن این باشگاه و مردم فهیم ورزقان و آذربایجان نیز کسب کنیم.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.