«قربان بردیف» چهاردهمین سرمربی تراکتورِ زنوزی

سرمربی اهل ترکمنستان، چهاردهمین مربی است که سکان هدایت تراکتورِ زنوزی را برعهده می‌گیرد.

به گزارش تبریزبیدار، روز گذشته رسانه رسمی باشگاه تراکتور <<قربان بردیف>> سرمربی اهل ترکمنستان را رسما سرمربی این تیم معرفی کرد و وی هدایت این تیم تبریزی را در فصل پیش‌رو برعهده دارد.

تراکتور اوایل خرداد ماه سال ۱۳۹۷ رسما به محمدرضا زنوزی مالک وقت باشگاه گسترش فولاد تبریز انتقال یافت و براساس ذهنیت هواداران پرشور این تیم، وی در فصل نخست مالکیت خود نیز با جذب جان توشاک سرمربی مطرح ولزی و بازیکنان نامدار، استارت خوبی در لیگ برتر زد.

اما اتفاقات گذشته برای این تیم در زمان مالکیت زنوزی و نتایج نه چندان جالب توجه باعث شد تا زنوزی بارها در راس مدیریت باشگاه و سرمربی تیم، دست به تغییر بزند. <<قربان بردیف>> چهاردهمین سرمربی تراکتور زنوزی خواهد بود.

از زمان مالکیت زنوزی در تراکتور تبریز به ترتیب؛ جان توشاک ولزی، محمد تقوی، جرج لیکنز بلژیکی، مصطفی دنیزلی ترکیه‌ای، احد شیخ‌لاری (یک دیدار)، ساکت الهامی، علیرضا منصوریان، رسول خطیبی، فیروز کریمی، فراز کمالوند، فیروز کریمی ‌(مجدد)، زوونیمیر سولدو کروات و در نهایت ارطغرول ساغلام ترکیه‌ای هدایت تراکتور را برعهده داشتند.

حال سرمربی ترکمن با سابقه قابل قبول در لیگ برتر روسیه هدایت سرخ‌پوشان تبریزی را برعهده گرفته است و باید دید به سرنوشت مربیان قبلی مبتلا می‌شود یا می‌تواند برای چند فصل در نیمکت تراکتور دوام بیاورد.

 

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.