انتخابات هیات رئیسه (4) / بجانی در گفتگو با تبریزبیدار:

تغییرات محتمل است / تصمیمی برای کاندیداتوری مجدد نگرفته ام

عضو هیات رئیسه و‌ سخنگوی شورای اسلامی کلانشهر تبریز گفت: هنوز تصمیم به ماندن یا رفتن از هیات رئیسه نگرفته ام.

یاسین بجانی در گفتگو با تبریزبیدار در مورد ارزیابی عملکرد یکساله هیات رئیسه شورای شهر تبریز اظهار داشت: هیئت رئیسه تا به امروز در حد توان کارها را درست پیش برده است.

عملکرد ما را همکاران دیگر ارزیابی کنند

وی با اشاره به جلسات منظم هیات رئیسه در سال اول شورا گفت: بعضی اوقات چند تن از اعضای هیات رئیسه در جلسات حضور نداشتند که بدلیل تداخل جلسات یا ماموریت بود اما اکثر جلسات هیات رئیسه با همه پنج‌ عضو و بدون حاشیه تشکیل شده است.

عضو هیات رئیسه و‌ سخنگوی شورای اسلامی کلانشهر تبریز افزود: اینکه کسی بخواهد عملکرد خود را ارزیابی کند کمی مشکل است و به نظر من دیگر همکاران شورا باید عملکرد من و هیات رئیسه را ارزیابی کنند.

تغییرات محتمل در ترکیب هیات رئیسه 

وی در خصوص احتمال تغییر اعضای هیات رئیسه در انتخابات سال دوم بیان داشت: اعضای هیات رئیسه در سال دوم‌ شورا به احتمال زیاد تغییر پیدا خواهد کرد.

بجانی در مورد کاندیداتوری مجدد خود برای هیات رئیسه گفت: هنوز تصمیم به ماندن یا رفتن از هیات رئیسه نگرفته ام ولی اگر قرار بر ماندن باشد، همکاران دیگر در هیات رئیسه لایق تر از من هستند.

جو رقابتی نداریم

این عضو شورای شهر تبریز اضافه کرد: خوشبختانه در این شورا جو رقابتی آنچنانی وجود ندارد و همه به نحوی به فکر حل کردن مشکلات شهر و‌ مردم هستند و کسی دنبال پست و مقام نیست.

وی تاکید کرد: هدف ما اینست که بتوانیم دست به دست هم داده و به صورت همدل، شهرداری را همراهی کنیم و برای آبادانی و پیشرفت شهرمان قدم برداریم و تلاش کنیم.

انتهای پیام/

 

 

در همین باره بخوانید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.