معاون وزیر ورزش و جوانان در گفتگو با تبریزبیدار:

ضرورت احیای حس مسئولیت بین جوانان / حمایت ویژه از سمن های تبریز به شرط کارآمدی

معاون جوانان وزارت وزیر و جوانان با حضور در غرفه تبریزبیدار در نمایشگاه رویداد ملی هم افزا گفت:

به گزارش تبریزبیدار، وحید یامین پور در حاشیه نمایشگاه رویداد مدیریت هم افزایی مدیریت ایران با حضور در غرفه پایگاه خبری تبریزبیدار در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: سازمان های مردم نهاد آذربایجان شرقی یکی از پر تعداد ترین سمن ها را در کشور دارد و ما تا حد توان از سازمان های مردم نهاد جوانان حمایت خواهیم کرد.

حمایت ویژه از سمن های تبریز به شرط کارآمدی

وی در مورد مشکل دفتر سمن های تبریز گفت: خانه جوانان تبریز یکی از بهترین خانه های جوانان در سطح کشور است و همیشه در اختیار سمن ها است و می توان این مشکل را با تعامل با دستگاه های دیگر حل کرد و ما در صدد ایجاد خانه جوانان از طریق اجاره در شهرستان ها هستیم.

معاون جوانان وزارت وزیر و جوانان، ضرورت کارآمد بودن سازمان های مردم نهاد را مورد توجه قرار داد و گفت: اگر این سازمان ها کارآمدی کافی را نداشته باشند ما نیز حرفی برای گفتن نداریم و در بحث تسهیلات نیز باید استان ها فعال تر عمل کنند.

تحقق همگرایی ملی در روزهای بحران / سازمان های مردم نهاد نقطه اتصال با حاکمیت است

وی همگرایی بین بخش های مختلف جامعه را نیز متذکر شد و افزود: در کشور ما وقتی بحرانی بوجود می آید مردم همگرایی خود را نشان می دهد. در روزهای شهادت سردار سلیمانی شاهد نمایش تمام عیار از همگرایی ملی بودیم.

یامین پور توجه به سرمایه اجتماعی را نیز مورد توجه قرار داد و تاکید کرد: سازمان های مردم نهاد نقطه اتصال با حاکمیت است و ما باید تلاش می کنیم تا حس مسئولیت را بین جوانان احیا کنیم و این عضو آسیب دیده را ترمیم کنیم.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.