حجت الاسلام فقیه در جمع عزاداران حسینی؛

جهل زدایی هدف قیام امام حسین(ع) / ربا جای قرض الحسنه را گرفته

حجت الاسلام فقیه گفت: امام حسین (ع) برای جهل زدایی و از بین بردن انحراف ها قیام کردند.

به گزارش تبریزبیدار، حجت الاسلام و المسلمین سید علی فقیه در مراسم عزاداری هیئت رزمندگان اسلام در مصلای حضرت امام خمینی (ره) تبریز اظهار داشت: امیرالمومنین در برابر کفر ایستادگی کرده و در میدان جنگ دشمن را شکست داده است و اسلام هم در برابر شرک و کفر همچنان ایستادگی کرده است و باید به نتایج حاصل شده آن توجه بیشتری کنیم.

وی اذعان کرد: گذر زمان و تاریخ، ارزش قیام امام حسین (ع) را برای ما نشان داده است و تلاش امام از قیام این بود که جامعه را از انحراف فکری و ذلالت نجات بدهد.

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در استان افزود: امام حسین (ع) برای جهل زدایی و از بین بردن انحراف ها قیام کردند و ارزش این کار را تاریخ برای ما اثبات کرده است.

تلاش دشمن برای شستشوی مغزی 

وی با اشاره به تلاش دشمن برای شستشوی مغزی افراد، خاطر نشان کرد: شهید حججی را کسانی شهید کردند که کشتن شیعیان را وظیفه خودشان می دانند و این ها همان انحراف های فکری در نتیجه شستشوی مغزی است.

حجت الاسلام فقیه گفت: در جامعه انسان های پاکدامن و با حجاب زیاد می باشد و کسانی که ابراز عشق و علاقه خودشان را به امام حسین(ع) نشان می دهند کم نیست و دشمن برای انحراف فکری جوانان برنامه ریزی کرده است و آنها را به ادیان دیگر سوق می دهند فلذا باید مواظب آنها باشیم.

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در استان ادامه داد: شبهه افکنی، عادی نشان دادن نجاسات، ربا جای قرض الحسنه و کلاهبرداری جای صداقت و بی حجاب جای حجاب را گرفته است و همه این ها انحرافات دینی می باشد و باید از این موارد احساس خطر کرد.

وی در پایان گفت: امام حسین (ع) امر به معروف و نهی از منکر را بسیار تاکید کرده اند و از این امر مهم نباید غفلت کنیم.

 

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.