رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مطرح کرد؛

نقش آفرینی در فتنه ۸۸ و خلق حماسه ۹ دی

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت:شوای هماهنگی تبلیغات اسلامی در فتنه انتخاباتی سال ۱۳۸۸ و خلق حماسه ۹ دی نقش آفرینی کرد.

به گزارش تبریز بیدار، حجت الاسلام میکائیل اسکندری در نشست خبری با اهالی رسانه، ضمن گرامیداشت سالروز تاسیس شورای هماهنگی انقلاب اسلامی اظهار داشت: شورای هماهنگی وظیفه سیاست گذاری، برنامه ریزی، راهبری و‌ نظارت بر اجرای برنامه های ملی و مذهبی و سیاسی است.

وی افزود: امام با درایت خودشان در سال ۵۹ دستور تاسیس این مجموعه را دادند. بعد از فتنه ۸۸ دیداری که با مقام‌معظم رهبری داشتیم، ایشان فرمودند که: «یکی از کهن ترین و‌ پر سابقه ترین نهاد های جمهوری اسلامی، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است.»

حجت الاسلام اسکندری گفت: شوای هماهنگی تبلیغات اسلامی در فتنه انتخاباتی سال ۱۳۸۸ و خلق حماسه ۹ دی نقش آفرینی کرد و نشان داد با وجود کمبودهای بسیار به خصوص در حوزه نیروی انسانی می توان دست به کارهای بزرگی زد.

وی خاطرنشان کرد: در زمینه شکست دشمن در عرصه های مختلف جنگ سخت تا به حال موفق بوده ایم و در جنگ نرم‌ هم‌ می طلبد که قوی باشیم و‌ پشتکار و برنامه ریزی داشته باشیم تا بتوانیم دشمن را سر جای خودش بنشانیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بیان داشت: آذربایجان شرقی تنها استانی است که اقدام به تشکیل هیئت اندیشه ورزی کرده که با اساتید مجرب و برای اولین بار در کل کشور در رابطه با تولید محتوا  کتابی با عنوان «پیام‌ انقلاب» تدوین شده و  به نماینده ولی فقیه در استان و نمایندگان تقدیم‌ شده است.

وی در ادامه گفت: در هیچ استانی هیئت اندیشه ورزی نبود و سال قبل به ۱۰ استان فقط مجوز دادند که استان ما هم‌ مثل همیشه اولین داوطلب بود و اعضای این هئیت اندیشه ورزی متشکل از اساتید دانشگاه در رشته های مختلف هستند و فعالیتشان هم بدین صورت است که در برنامه ها، از آنان دعوت می کنیم و از تفکرات آنان استفاده می کنیم و بر اساس اساسنامه خودمان، کار را پیش می بریم.

وی همچنین در رابطه با تعداد اعضای هیئت اندیشه ورزی گفت: این هیئت را تقریبا ۹ نفره می خواستیم تشکیل بدهیم که بعدا ۷ نفره تشکیل شد و الان هم فقط ۶ نفر همیشه در جلسات شرکت می کنند.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.