در پاسخ به تبریزبیدار:

واکنش دبیر ستاد امر به معروف استان به دخالت نمایندگان در انتصابات

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان‌شرقی گفت: نمایندگان مجلس به جای اینکه در بحث های دیگر ورود پیدا کنند به خلأ های قانونی رسیدگی کنند.

حجت‌الاسلام نستوهی در نشست خبری با اصحاب رسانه در پاسخ به سوال تبریز بیدار در خصوص رویکرد این ستاد در مواجهه با دخالت برخی نمایندگان مجلس در انتصابات دولتی گفت: نمایندگان مجلس به جای اینکه در بحث های دیگر ورود پیدا کنند به خلأ های قانونی رسیدگی کنند.

وی اظهار داشت: در پشت پرده تذکراتی هم داده ایم و حاج آقا آل هاشم در خطبه های نماز جمعه به نمایندگان هشدار داده اند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان‌شرقی در رابطه با گشت ارشاد مسئولین، خاطر نشان کرد: مواردی که در رابطه با مسئولین به ما گزارش می دهند در حوزه امر به معروف و نهی از منکر می باشد این موارد را پیگیری کرده  و در صورت نیاز به بررسی های بیشتر به دستگاه های ذی ربط ارجاع داده می شود.

وی با اعلام اینکه در یک اداره اضافی کاری‌های نجومی داده بودند، اظهار داشت:  این موارد را بررسی کرده  و در کمتر از یک هفته مسئول مربوطه تودیع شد.

وی افزود: رسالت رسانه‌ها مطالبه گری است و رسانه‌ها مهم ترین آمران به معروف در جامعه می باشند.

نستوهی با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر به معنی توهین، خشونت و آبروریزی نیست، خاطر نشان کرد: مهم ترین هدف قیام امام حسین (ع)، امر به معروف مسئولان بود.

وی  در ادامه گفت: با رفتار های غیراخلاقی در برخورد با بدحجابی مخالف هستیم و این اتفاقات مربوط به نیروی انتظامی می باشد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان در رابطه با پیاده روی در ائل گلی تبریز خاطر نشان کرد:  پیاده روی در ائل گلی کار یکی از پایگاه های بسیج بوده است و از ستاد امر به معروف کمک خواسته بودند و در نهایت این پیاده روی لغو شد و کار ستاد امر به معروف نبود.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.