دو روز بعد از گزارش تبریزبیدار؛

حضور نماینده ولی فقیه و مدیران استانی در پشتاب

بدنبال گزارش تبریزبیدار، نماینده ولی فقیه در استان و جمعی از مدیران استانی با حضور در روستای پشتاب، در جریان وضعیت محرومیت این منطقه قرار گرفتند.

به گزارش تبریزبیدار، دو روز بعد از گزارش تبریزبیدار (جزئیات را در اینجا بخوانید+) در مورد محرومیت زاید الوصف روستای پشتاب از توابع هوراند، نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و جمعی از مدیران استانی در این روستای محروم حضور یافتند.

 

 

️ پیگیری حضوری مشکلات راه ، آب ، گاز و بهداشت و کلنگ زنی احداث و نوسازی خانه های روستایی از جمله نتایج این بازدید میدانی بود.

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم با انتقاد از وضعیت روستا، این حجم از محرومیت در منطقه را زیبنده انقلاب اسلامی ندانست و بر رفع مشکلات روستا تاکید کرد.

 

 

 

در جریان بازدید امروز، علاوه بر حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم، معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی، مدیران عامل شرکت های گاز و آب و فاصلاب، و مدیران کل امور روستایی استانداری،  راهداری و حمل و نقل جاده ای و کمیته امداد امام(ره) و مسئولین محلی هوراند حضور داشتند.

 

 

 

دو روز قبل تبریزبیدار در گزارش میدانی از این روستای محروم بدلیل حجم بالای محرومیت بعنوان بشاگرد آذربایجان نام برده بود.

گفتنی است وحید خاوه ئی مدیرعامل بنیاد علوی کشور هم طی تماس با تحریریه تبریزبیدار وعده ارایه خدمات به این روستا را داد.

همچنین حسین حاتمی نماینده کلیبر، خداآفرین و هوراند نیز طی تماس تلفنی با تبریزبیدار از این گزارش تشکر کرده و بر پیگیری بودجه مناطق محروم تاکید کرد.

انتهای پیام/

 

در همین باره بخوانید:

پشتاب؛ بشاگرد آذربایجان

 

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.