در جمع عزاداران حسینی مطرح شد:

موج سواری دشمن از مشکلات اقتصادی

حجت الاسلام ولایی گفت: دشمن مسایل اقتصادی و گرانی را راه انداخته تا با موج سواری کسی نتواند از ولایت فقیه دفاع کند.

به گزارش تبریزبیدار ، حجت‌الاسلام والمسلمین ابوالفضل ولایی صبح امروز در مراسم عزاداری هیئت رزمندگان اسلام در مصلی امام خمینی(ره) تبریز اظهار داشت: دشمنان  نقشه می کشند تا اهداف الهی را ضرب در صفر کنند، هر کسی به هر میزان در نقشه دشمن قرار گیرد و آن را پیاده کند خداوند او را از دایره ایمان خرج می کند.

وی با بیان اینکه دشمن تلاش دارد  تا هیچ کس نتواند از انقلاب اسلامی حمایت کند، خاطرنشان کرد: دشمن مسایل اقتصادی و گرانی را راه انداخته تا با موج سواری کسی نتواند از ولایت فقیه دفاع کند و هدفش این است تا مومنان را به اطاعت وادار کنند و ما باید مواظب این حرکت و رفتار ها باشیم.

این خطیب تبریزی افزود: دشمن در ۴۳ سال تلاش کرده است تا مردم امام زمان خود را نشناسند فلذا همه باید وظیفه خود را شناخته و انجام دهند.

وی با تاکید بر اهمیت اصل و راس نظام اسلامی گفت: دشمن تلاش دارد  مومنان به سمت کفر بروند‌.

حجت الاسلام ولایی در ادامه اظهار داشت: تنها کشوری که در زمان ظهور فتح نمی شود کشور ایران است چون ولایت فقیه بر آن حاکم هست پس باید انقلاب و نظام خود حفظ کرده و از آن دفاع کنیم.

وی در پایان اذعان کرد: حضرت آقا آینده را روشن می بینند و به کوری چشم دشمنان ، این پرچم ولایت تا زمان ظهور امام زمان بر پا خواهد بود و انقلاب با عظمت خواهد ماند.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.