رئیس دفتر فنی و مهندسی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی؛

در پروژه یادگار امام(ره) کیفیت را فدای زمان نمی‌کنیم/ جذب ۶ هزار میلیارد ریال اعتبار برای پروژه‌های عمرانی ورزشی

معاون فنی و مهندسی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی گفت: در پروژه بهسازی ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز، کیفیت را فدای زمان نمی‌کنیم.

به گزارش تبریز بیدار، صبح امروز جمعه، جمعی از خبرنگاران ورزشی تبریز با دعوت اداره کل ورزش و جوانان، در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز حضور یافته و از نزدیک در جریان عملیات بازسازی و بهسازی این استادیوم قرار گرفتند.

در این بازدید، عطا شرفشاهی رئیس دفتر فنی و مهندسی اداره کل ورزش و جوانان به ارائه توضیحاتی در خصوص آخرین روند وضعیت بهسازی استادیوم به اصحاب رسانه پرداخت.

 

شرفشاهی در خصوص آخرین وضعیت این پروژه عمرانی، اظهار داشت: اصلی‌ترین موضوع در خصوص ورزشگاه یادگار امام، بازسازی اساسی رختکن‌ها و پروژکتورهای ورزشگاه می‌باشد که بازسازی و بهسازی ورزشگاه را در حال حاضر انجام می‌دهیم.

وی ادامه داد: در رابطه با وضعیت پروژکتورهای ورزشگاه باید بگویم که وزن تقریبی هر پروژکتور شاید بیش از ۵۰ تن می‌باشد. ورزشگاه یادگار امام اواسط دهه ۶۰ ساخته شده است و پس از گذشت بیش از ۳۰ سال، بازسازی پروژکتورها کار اساسی را می‌طلبید و حدود ۵۰ میلیارد ریال برای پروژکتورهای ورزشگاه هزینه شده است.

رئیس دفتر فنی و مهندسی اداره کل ورزش و جوانان استان با اشاره به بازسازی اساسی رختکن‌های ورزشگاه، مطرح کرد: طبق صحبت‌هایی که با پیمانکار پروژه داشتیم، رختکن‌های ورزشگاه با بهترین متدهای روز دنیا بازسازی خواهد شد و تمامی تصاویر نهایی رختکن‌های ورزشگاه هم آماده می‌باشد که حتما تصاویر را در اختیار عموم مردم قرار خواهیم داد.

شرفشاهی افزود: تابدین لحظه عملیات پروژه ورزشگاه یادگار امام حدود ۱۲۰ میلیارد ریال هزینه داشته که این مبلغ از محل اعتبارات تخصیص یافته که به‌صورت اوراق سه ساله پرداخت خواهد شد.

 

 

وی در پاسخ به این سوال که دیگر اقدامات پروژه بهسازی و بازسازی ورزشگاه چه مواردی است، گفت: تعمیر سکوهای بتنی فرسوده ورزشگاه، مرمت چمن‌های حاشیه زمین، نوسازی سرویس‌های بهداشتی، اصلاح شبکه برق و ژنراتورهای مجموعه، مرمت و بازسازی اسکوبورد ورزشگاه از جمله سایر اقداماتی است که در این پروژه صورت خواهد گرفت.

رئیس دفتر فنی و مهندسی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: با تلاش‌های شبانه‌روزی حبیب ستوده‌نژاد مدیرکل ورزش و جوانان استان برای نخستین بار اعتباری بالغ بر ۶ هزار میلیارد ریال از طریق مصوبات هیات دولت به پروژه‌های عمرانی اماکن ورزشی استان تخصیص یافته که ۱۲۰۰ میلیارد ریال آن جهت رفع نواقصات ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز هزینه خواهد شد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.