وعده رئیس کمیسیون آموزش مجلس؛

پیگیری قانونی برای جذب مربیان طرح شهید محمدی در آموزش و پرورش / جذب اعتبارت برای اردوگاه دانش آموزی

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با حضور در سازمان «ب.س.ی.ج» دانش آموزی استان از نزدیک در جریان فعالیت های این تشکل دانش آموزی قرار گرفت.

به گزارش تبریزبیدار، حجت الاسلام مصطفی سرایی مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان در این دیدار ضمن ارایه گزارش از فعالیت های سازمان، به طرح تربیتی شهید بهنام محمدی اشاره کرده و افزود: این طرح با محوریت خانه، مدرسه و مسجد و با هدف تربیت نوجوانان از بین مدارس برای حضور در مساجد است تا هویت انقلابی در دانش آموزان تقویت شود.

وی، گفتمان سازی انقلاب در بین دانش آموزان را یکی از محورهای مهم این طرح برشمرد و گفت: درقالب طرح شهید بهنام محمدی برای دانش آموزان برنامه های علمی، فرهنگی، آموزشی و اردویی تدوین شده است.

سرایی با ارایه پیشنهادی خواستار قرار گرفتن مربیان طرح ش.هید بهنام محمدی در گروه های اولویت دار گزینش معلمان همچون مربیان نهضتی و معلمان حق التدریسی شد.

علیرضا منادی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نیز در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از فعالیت های این سازمان گفت: قرار گرفتن مربیان طرح ش.هید بهنام محمدی در کنار گروه هایی چون نهضتی ها و معلمان حق التدریسی جهت اولویت برای استخدام، نیازمند طی شدن روال قانونی و ابلاغ وزارت آموزش و پرورش است.

وی ضمن قول مساعدت برای پیگیری این موضوع، نسبت به پیگیری آن در کمیسیون آموزش مجلس تاکید کرد.

منادی همچنین بر ضرورت ارایه آموزش های آمادگی کنکور برای دانش آموزان اشاره داشته و خواستار ایجاد ارتباط با اساتید کنکور دبیرستان البرز تهران با سازمان بسیج دانش آموزی استان شد.

در این دیدار که علیرضا صیادی مدیرکل آموزش و پرورش استان نیز حضور داشت بر جذب اعتبارات لازم برای اردوگاه دانش آموزی استان تاکید شد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.