هفته اول لیگ برتر 02-1401

نسخه روسی خوب استارت نخورد / تراکتور باخت اما امیدوار کننده بود

تراکتور تبریز در اولین حضور قربان بردیف مربی روس خود روی نیمکت، با نتیجه دو بر یک برابر گل گهر در استادیوم سیرجان شکست خورد.

به گزارش تبریزبیدار، درست مثل هفته اول لیگ فصل گذشته، گل گهر و تراکتور فصل جدید را هم در سیرجان و مقابل هم شروع کردند که این مسابقه در استادیوم شهر سیرجان با برتری دو بر یک شاگردان امیر قلعه نویی به پایان رسید.
تراکتوری ها با گل دقیقه ۱۸ عاشوری، بازنده راهی رختکن شدند و تنها شش دقیقه بعد از شروع نیمه دوم توسط شکاری گل دوم را هم خوردند.
تراکتور توسط عباس زاده یکی از گل های خورده را در دقیقه ۵۵ جبران کرد.
گل‌گهر بعد از به حداقل رسیدن اختلاف توانست کار را تا پایان کنترل کرده و در حالی که موقعیت های خوبی رو هر دو دروازه را شاهد بودیم، بازی را با برتری دو بر یک به پایان برساند.

بازی تحت تاثیر سکوهای خالی، سرد و بی روح تر از حد انتظار شروع شد. گل‌گهر به عنوان میزبان سعی در ایجاد حملاتی روی دروازه حریف داشت و تراکتور نیز به دنبال ضدحمله بود.

بعد از گل اول تراکتور، شاهد تداوم حملات تیم تراکتور برای به تساوی کشاندن بازی بودیم و چند موقعیت برای گلزنی داشتند ولی هیچ کدام از  آنها به گل ختم نشد تا میزبان ۲-۱ پیروز شود.

تراکتور در اولین بازی خود تحت هدایت قربان بردیف شکست خورد تا مثل فصل گذشته، مسابقات را با شکست مقابل گل گهر در سیرجان به پایان برساند. با این وجود اما آنها امیدوارکننده تر از سال قبل ظاهر شدند.

در روزی که گل گهر دو گل بسیار زیبا زد، محسن فروزان با چند واکنش نجات بخش، سهم زیادی در کسب اولین پیروزی فصل برای تیمش داشت. سیوهای او در نیمه دوم یکی دو باری دروازه میزبان را از خطر حتمی باز شدن نجات داد.

حضور هر سه بازیکن خارجی تراکتور در ترکیب اصلی این تیم از نکات جالب این دیدار است.

گفتنی است  به دلیل گرمای هوا، داور بازی در میانه های هر دو نیمه بازی را برای چند دقیقه متوقف کرد تا بازیکنان، تجدید قوا کنند.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.