پنج کاروان دانش آموزی دختران از تبریز به مناطق جنگی شمالغرب کشور اعزام شدند

فرمانده سپاه ناحیه امامت تبریز گفت: امروز پنج کاروان دانش آموزی دختران از این شهر در قالب اردوهای راهیان نور به مناطق جنگی شمالغرب کشور اعزام شدند و پنج کاروان دیگر هم تا ۱۰ شهریور اعزام خواهد شد.

به گزارش تبریز بیدار، سرهنگ پاسدار حسین پور اسماعیل روز یکشنبه در حاشیه اعزام کاروان راهیان نور دانش آموزی خواهران به شمالغرب کشور، اظهار کرد: با استفاده از ظرفیت عظیم جامعه دانش آموزی و با توجه به روحیات دانش آموزان، امیدواربم فرهنگ و منش ایثار، شهادت، وطن دوستی و ولایت مداری را ترویج دهیم.

وی با بیان اینکه هدف از برگزاری و اعزام دانش آموزان به مناطق جنگی، زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت است‌، گفت: دانش آموزان باید به عنوان سفیران و راویان شهادت تربیت شوند.

سرهنگ پاسدار پوراسماعیل افزود: البته قبلا هم سه کاروان توسط پایگاه محلات اعزام شده بودند که در مجموع سه دوره ، ۱۳ کاروان به این مناطق اعزام خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه امامت با اشاره به برنامه های جانبی در طول اردوهای راهیان نور گفت: تجدید میثاق با شهدا، حضور در مزار شهدا، دیدار از یادمان های شهدای جبهه های شمالغرب کشور به خصوص یادمان شهید بروجردی و شرکت در همایش رزمی، فرهنگی که در پادگان حیدرلو شهر ارومیه برگزار خواهد شد، از مهم ترین برنامه های فرهنگی در طول اردوهای دانش آموزی راهیان نور است.

 

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.