نماینده ولی فقیه در استان مطرح کرد؛

کینه مزدوران آمریکایی از سردار مبارزه با فتنه و تروریسم / در حراست از خون شهدا کوتاهی نمی کنیم

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: هفت سال از شهادت شهید همدانی می گذرد اما مزدوران آمریکا امروز در صدد هستند خدمات مخلصین در راه خدا را زیر سوال ببرند.

به گزارش تبریزبیدار، حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی آل هاشم در آیین افتتاحیه طرح ولایت دانش آموزان دختر بسیجی با ابراز خوشحالی از برگزاری چنین دوره‌ای در استان گفت: اقدام قابل تقدیری است که این دوره به نام شهید همدانی مزین شده است، شهید همدانی سوابق مبارزاتی در دوران انقلاب داشت و در صف اول مبارزه با منافقین بود.

وی در تشریح سوابق مبارزاتی شهید مدافع حرم شهید حسین همدانی گفت: او گروهک های ضد انقلاب را سرکوب کرده است، شهید همدانی جزو اولین مستشاران ایرانی در عراق و سوریه بود و در دفاع از حرم پیشتاز بود؛ شهید همدانی در بی اثر کردن فتنه های گوناگون داخلی و خارجی نقش بسیار فعالی داشت.

شهید همدانی به تنهایی یک لشکر بود

نماینده ولی‌فقیه در استان ادامه داد: شاید سخنان شهید سلیمانی را درباره شهید همدانی شنیده باشید که گویای همه چیز است، حاج قاسم می گوید شهید همدانی یک نفر نبود؛ یک لشکر بود مثل شهید بهشتی، او شمشیر برنده لشکر انصار الحسین بود.

وی افزود: شهید همدانی نگذاشت تعلقات دنیایی برایش هدف شود و به جای سردار حسین همدانی شد ابو وهب.

امام جمعه تبریز اضافه کرد: هفت سال از شهادت شهید همدانی می گذرد اما مزدوران آمریکا امروز در صدد هستند خدمات مخلصین در راه خدا را زیر سوال ببرند.

وی با بیان اینکه شهید همدانی سفیر صلح و آسایش و مرد روز های سخت بود، گفت: شهید همدانی سرباز پای کار ولایت بود و نقش تاثیر گذاری در مقابله با داعش داشت.

حجت الاسلام آل هاشم با اشاره به تشییع پرشکوه پیکر شهید همدانی گفت: مردم برای تشییع شهید در میدان حاضر شدند و قدردانی خود را از شهدا نشان دادند.

نماینده ولی فقیه در استان تاکید کرد: تا آخرین قطره خون خود در راه حفاظت از مرز و بوم میهن اسلامی و در راه پاسداری از ارزش های انقلاب و خون های ریخته شده در سوریه و عراق در دفاع از حرم و طول دفاع مقدس لحظه ای کوتاهی نخواهیم کرد و تا آخر مطیع فرامین مقام معظم رهبری خواهیم بود.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.