هیچ بازی در لیگ برتر آسان نیست

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون ورزقان با اشاره به دیدار امروز تیمش با قند کاترین آمل گفت: هیچ بازی در رقابت‌های لیگ برتر آسان نیست.

به گزارش تبریزبیدار،اسماعیل تقی پور روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: لیگ امسال به گونه ای بوده که حتی حق فکر کردن به ساده بودن بازی را هم نداریم و نباید حریفان را دست کم بگیریم.

وی به اهمیت این بازی و سه امتیاز آن اشاره کرد و گفت: اگر چه نماینده آمل تیمی ناشناخته است اما اگر به دنبال ماندن در کورس قهرمانی هستیم باید هر سه امتیاز این بازی را کسب کنیم.

تقی پور به دیدار هفته قبل تیمش با صنایع پشتیبان در بندرعباس اشاره کرد و افزود: به رغم اینکه این تیم به تازگی در لیگ برتر حضور یافته اما تقابل با آن همانند دیگر بازی ها بود و سختی های خود را داشت.

وی اضافه کرد: پس از این دیدار سخت خارج از خانه که با نتیجه هفت بر سه به سود مس خاتمه یافت تیم را برای رویارویی با تیم قند کاترین آمل آماده کرده ایم تا به امید خدا پیروز میدان شویم.

تقی پور به شاکله تیمش اشاره کرد و گفت: مس در این فصل ترکیبی از با تجربه ها و جوانان است که همگی با هم برای رسیدن به موفقیت که هدف مشترکشان است هم قسم شده اند.

تیم فوتسال مس سونگون که با ۱۵ امتیاز از ۶ بازی در رده سوم جدول جای گرفته در هفته هفتم رقابت های لیگ برتر، ساعت ۱۷ امروز در تبریز به مصاف قند کاترین آمل می رود که با چهار امتیاز در رده دوازدهم ایستاده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.