افسران جنگ نرم، رزمندگان دوران مقدس هستند

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: افسران جنگ نرم و افرادی که در فضاهای مجازی با دشمن می‌جنگند، به منزله رزمندگان دوران دفاع مقدس هستند‌.

به گزارش تبریز بیدار، روح الله متفکرآزاد در دوره توانمند سازی فضای مجازی بسیج اظهار داشت: امروزه با همه‌ی داشته‌های ملت مواجه هستیم که جنگ سخت، نرم و امنیتی از طرف و اندیشه‌ها دیگر از طرف دیگر فشار می‌آوردند.

وی با بیان اینکه جهادگران این عرصه افرادی هستند که وسط گود برای انقلاب و حفاظت از اندیشه خود در برابر دشمن می‌جنگند، خاطر نشان کرد: دشمن آنها تزویر، نفاق و سرویس‌های بیگانه است و از هر کوچک و ناکوچک برای تحریف ساختارها استفاده می‌کنند.

متفکر آزاد بیان کرد: در دوران جنگ سرد با مقوله‌ای به نام سانسور مواجه بودیم که از سانسور در حد اعلا استفاده می‌کردند و می‌توانستند با این روش رسانه‌ها را مدیریت کنند و گفتند در دنیایی که انفجار اطلاعات رخ داده است، امکان سانسور اطلاعات وجود ندارد.

وی گفت: بچه‌های انقلابی در انتشار اخبار مرجعیت را اصل قرار دهید که با هوشمندی، درایت و دست پر محتوا ایجاد می‌شود .

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی در ادامه خاطر نشان: رسانه‌های بیگانه‌ نمی‌توانند خبر درست و نادرست را از هم تشخیص دهند و این مهم نیز سبب باور در جامعه می‌شود.

وی با اعلام اینکه از مرجع بودن خبر خود باید مطمئن شوید، اظهار داشت: بنا نیست با هر حاشیه‌ای به حاشیه بروید، به سراغ عملیاتی بودن باشید و از مرجعیت خبر نیز مطمئن شوید.

متفکر آزاد در پایان گفت: دشمن از اعلام حضور کردن‌ها می‌ترسد پس باید این اعلام حضور ها را بیشتر کنیم.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.