هفته دوم لیگ برتر فوتبال؛

فرار از شکست خانگی در روز غیاب تی تی ها

تراکتور با گل دقیقه ۷+۹۰ رضا اسدی از دومین شکست فصل گریخت.

به گزارش تبریزبیدار، تراکتور بعد از شکست در هفته نخست فصل جدید، امروز در ورزشگاه شهید سلیمانی میزبان ذوب آهن بود؛ این تیم در غیاب تماشاگران خود اولین برد یا امتیاز فصل را با هدایت سرمربی جدید جست و جو می کرد و در سمت مقابل ذوب آهنی حضور داشت که در هفته اول مقابل پرسپولیس به تساوی بدون گل دست یافت.

شاگردان تارتار در نیمه اول با یک فوتبال اقتصادی موفق شدند تراکتور را یک بر صفر شکست دهند. آنها  در نیمه دوم به خوبی از تک گل خود محافظت کردند و می رفتند تا صاحب اولین برد فصل شوند. تراکتور که خیلی در ایجاد موقعیت گل موفق نبود بالاخره در دقیقه ۷+۹۰ توانست گل تساوی را توسط رضا اسدی زده و از دومین شکست فصل فرار کند.

در شرایطی که تاثیر بازگشت تماشاگران روی نتایج تراکتور را در اواخر فصل جاری با کسب چند نتیجه خوب و  خروج این تیم از منطقه خطر شاهد بودیم، باشگاه تراکتور تلاشی برای فراهم کردن شرایط حضور تی تی ها در ورزشگاه شهید سلیمانی انجام نداد تا اولین دیدار خانگی فصل جدید در غیاب آنها برگزار شود؛ این اتفاق تاثیر زیادی روی دیدار امروز داشت و جای خالی تی تی ها در روزی که فاصله زیادی تا باخت دوم وجود نداشت کاملا احساس شد.

وزش باد شدید، بازی دو تیم را کاملا تحت الشعاع قرار داده است تا جایی که باعث شکسته شدن یکی از شیشه های جایگاه خبرنگاران شد.

برادر صفا هادی، هافبک عراقی تیم تراکتور در ورزشگاه شهید سلیمانی حضور دارد و بازی را از جایگاه خبرنگاران تماشا می کند.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.