تاج الدینی در گفتگو با تبریزبیدار:

پیگیری ابعاد فوت مهسا امینی در مجلس / شهادت بسیجی تبریزی نشانگر بی رحمی منافقین داخلی

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: بسیجی عزیز تبریزی برای دفاع از امنیت و ناموس مردم مقابل اغتشاشگران ایستاده بود و بی رحمانه توسط منافقین با ضرب چاقو به شهادت رسید.

حجت الاسلام سید محمدرضا میرتاج الدینی در گفتگو با تبریزبیدار در واکنش به ناآرامی های اخیر اظهار داشت: فوت خانم مهسا امینی حادثه تلخی بود و همه ابراز ناراحتی کرده و سران سه قوه ضمن ورود به موضوع، دستورات لازم را برای پیگیری صادر کردند‌.

وی با اشاره به فراکسیون روحانیون مجلس افزود: حق خانواده امینی ضایع نخواهد شد و دستگاه های دولتی، نظارتی و مجلس همه پای کار آمدند تا ابعاد موضوع روشن شود و نتایج اعلام خواهند شد.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بررسی هایی در کمسیون امور داخلی مجلس انجام شده، خاطر نشان کرد: با بررسی فیلم لحظه حادثه برای خانم امینی، مشخص شده هیچ ضرب و شتمی در کار نبوده و بقیه بررسی ها هم انجام می شود تا در صورت قصوری احتمالی، قوه قضاییه رسیدگی کند.

هدایت اغتشاشات داخلی توسط مخالفین نظام در خارج

تاج الدینی ضمن محکومیت اغتشاشات اخیر ادامه داد: معاندین و مخالفین نظام با برنامه ریزی دنبال سوژه و بهانه ای بودند تا اهداف خود را در داخل کشور پیاده کنند و رسانه های ضد انقلاب، معاندین و سلطنت طلب ها در خارج از کشور پای کار آمده و منافقین داخلی را جلب کردند.

وی گفت: صحنه هایی که در خیابان ها اتفاق می افتد توسط لیدر های اغتشاش دنبال می شود که چادر زن مسلمان را برمی دارند و به اموال عمومی آسیب می زنند و این کارها با دستور معاندین نظام انجام می شود و در گذشته هم این موارد پیش آمده بود.

ایستادگی مردم و نظام مقابل هر گونه فتنه

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نظام اسلامی و مردم کشور مقتدرانه در مقابل فتنه و اغتشاش ایستادگی می کنند و مجلس هم پیگیر موضوعات می باشد.

وی با اشاره به شهادت حسین اوجاقی بسیجی تبریزی در اغتشاشات دیروز گفت: این بسیجی عزیز برای دفاع از امنیت و ناموس مردم در مقابل اغتشاشگران ایستاده بود و بی رحمانه توسط منافقین با ضرب چاقو به شهادت رسید و این نشان می دهد که اغتشاشگران فوت مهسا امینی را بهانه کرده و جوانان بسیجی و حزب الهی را هدف گرفته اند.

انتهای پیام/

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.