بوی بد آب، دغدغه این روزهای تبریزی‌ها !

اما این روزها پیام‌های ارسالی مخاطبین گویای این موضوع است که مشکل طعم و بوی تعفن آب شرب در برخی مناطق شهری کمتر و در برخی نقاط بیشتر قابل درک است.

به گزارش تبریزبیدار، بوی بد و ماندگی، بوی خاک و گندیدگی، بوی ماهی، بوی نان کپک زده و… همه و همه خلاصه آن چیزی است که حالا مدتی است تبریزی‌ها با وجود آن نمی‌توانند طعم گوارای آب را در دهان خود مزه مزه کنند.

مسئولین شرکت آب و فاضلاب آذربایجان‌شرقی در پسِ هر انتقادی در فضای مجازی، با یک جوابیه‌ی عریض و طویل به ذکر این نکته که این حرف‌ها شایعه است و آب شرب تبریز آلوده نیست، بسنده می‌کنند.

اما این روزها پیام‌های ارسالی مخاطبین گویای این موضوع است که مشکل طعم و بوی تعفن آب شرب در برخی مناطق شهری کمتر و در برخی نقاط بیشتر قابل درک است و شهروندان اذعان می‌کنند دچار مشکلات گوارشی شده و هر از گاهی بی‌دلیل از شدت دل درد راهی درمانگاه و بیمارستان می‌شوند.

به‌نظر می‌رسد، در وانفسای مشکلات متعددی که هر روز و هر روز اغلب شهروندان با آن‌ها دست و پنجه نرم کرده و صبوری پیشه می‌کنند؛ تامین امنیت و سلامت حداقلی برای شهروندان آنقدرها مشکل نباشد و بتوان از آن به عنوان بدیهی‌ترین حقوق شهروندی یاد کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.