پارک باغشمال را ائل گلی دوم نکنید

شهروند تبریزی با ارسال فیلمی به تبریزبیدار از برخی ناهنجاری در پارک باغشمال تبریز می‌نویسد: پارک باغشمال، پارکی برای خانواده ها جهت آرامش و بازی و تفریح کودکان است یا پیست موتور سواری و محل سگ بازی؟!

سرویس شهروندی تبریزبیدار/ شهروند تبریزی با ارسال فیلمی به تبریزبیدار از برخی ناهنجاری در پارک باغشمال تبریز می‌نویسد: پارک باغشمال، پارکی برای خانواده ها جهت آرامش و بازی و تفریح کودکان است یا پیست موتور سواری و محل سگ بازی؟!

او در تشریح این موضوع می گوید: در چند دفعه ای که جهت فراغت از خستگی های روزانه و تفریح بچه ها به این پارک مراجعه کردیم، متاسفانه شاهد افزایش تعداد موتور سوارها که بی توجه به خانواده ها و کودکانی که در حال بازی هستند، درحال ویراژ و دور دور هستند. یا افرادی که با سگ گردانی موجبات ناراحتی خانواده ها و ترس آنها به ویژه کودکان در حال بازی را فراهم می کنند.

این شهروند می افزاید: دیشب اگر کودکی که در حال دوچرخه سواری بود، چند ثانیه فقط چند ثانیه دیرتر متوجه می شد قطعا زیر چرخ موتورسیکلت می ماند و چه حادثه ناگواری که در انتظارش نبود.

این شهروند خبرنگار تبریزبیدار همچنین می‌گوید: تجمع برخی افراد در محل‌های تاریک کنار ساختمان‌های مخروبه داخل پارک نگران کننده است. جا دارد مسئولین امر قبل از اینکه دیر بشود و این پارک که از کارهای بسیار ارزشمند و قابل تقدیر مسئولین مربوطه است، تبدیل به ائل گلی دوم و پاتوق افراد مسأله دار بشود، چاره‌ای اندیشیده و مانع از بروز معضلات اجتماعی و فرهنگی این مکان در آینده شوند.

 

 

 

شهروند خبرنگار ما باشید…

انتهای پیام/

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *