سرویس : ورزشی , یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۰۶:۱۰ شناسه خبر : ۱۰۷۱۰۲۲

شایعه تغییر در مدیریت باشگاه تراکتورسازی/ آجرلو استفعا داده است؟!

امروز شایعاتی در تبریز مطرح شد مبنی بر اینکه مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی از سمت خود برکنار شده است.

به گزارش تبریز بیدار ، تیم فوتبال تراکتورسازی فصل کابوس‌واری را سپری می‌کند و نتایج ناامیدکننده این تیم در رقابت‌های مختلف و بخصوص در شروع سال جدید در لیگ برتر موجب شده است تا هواداران این تیم از دست مدیریت باشگاه ناراضی باشند.

پرشورها معتقدند عملکرد ضعیف آجورلو عامل اصلی نتایج دور از انتظار تیم‌شان است و از این رو خواستار جدایی او هستند که به دنبال این نارضایتی‌ها، امروز (شنبه) شایعاتی در تبریز پراکنده شد و منابع خبری از برکناری مدیرعامل تراکتورسازان خبر دادند.

شایعه دیگری که حول محور مدیریت باشگاه تراکتورسازی پیچید، جایگزینی سردار ربیعی معاون آموزشی تربیت بدنی سپاه پاسداران به جای آجورلو بود که طبق آخرین اخبار، هیچ اتفاقی در راس این باشگاه رخ نداده است و تنها یک استعفا بوده که بر این شایعات دامن زده است.

ماجرا از این قرار است که مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی که این مسئولیت را به صورت همزمان با ریاست تربیت بدنی سپاه پاسداران عهده دار بود، 3 ماه پیش به خاطر دو شغله بودن و همچنین مشغله زیاد در تراکتورسازی از سمت خود در تربیت بدنی سپاه استعفا کرده است اما همچنان به کارش در باشگاه تبریزی ادامه می‌دهد.

با این تفاسیر، آن چیزی که مشخص است در این آشفته‌بازار نتایج ضعیف تراکتورسازان عده‌ای به دنبال حاشیه‌سازی برای تیم محبوب دیار آذربایجان و گرفتن ماهی از آب گل آلود هستند تا در نهایت به منافع خود برسند.

منبع: آناج