سرویس : اقتصادی , دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۵:۳۲:۰۵ شناسه خبر : ۱۰۷۱۵۷۳

ساعی خبرداد:

سهامدار جدید ماشین سازی نیامد جلسه با نمایندگان لغو شد/ مردم حق دارند نگران باشند

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر از لغو نشست مشترک نمایندگان مجلس، استاندار آذربایجان شرقی و رئیس سازمان خصوصی سازی با سهامدار جدید گروه ماشین سازی تبریز به علت عدم حضور وی خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار ، زهرا ساعی گفت: همانطور که قبلا اعلام کرده بودیم، امروز قرار بود جلسه‌ای با حضور 6 نماینده تبریز، استاندار آذربایجان شرقی و رئیس سازمان خصوصی سازی با سهامدار جدید گروه ماشین سازی تبریز در مجلس شورای اسلامی برگزار شود که با اعلام عدم حضور آقای فرخ زاد در روز گذشته این جلسه لغو شد.

وی افزود: ما پیگیر بودیم این جلسه برگزار شود تا نمایندگان مجلس با سهامدار جدید گروه ماشین سازی و برنامه های وی برای مدیریت این مجموعه معظم آشنا شوند تا از اهلیت و صلاحیت سهامدار جدید ماشین سازی اطمینان حاصل کنیم.
ساعی تاکید کرد: موضوع واگذاری سهام ماشین سازی تبریز برای همه مهم است و اهمیت و تاثیرگذاری خاصی در صنعت و اقتصاد کشور دارد و به همین سبب با حساسیت خاصی از سوی مجلس پیگیری می شود.
نماینده مردم تبریز ، اسکو و آذرشهر گفت: کسی یا گروهی که سهامدار یکی از بزرگترین صنایع مادر کشور می شود، باید شایستگی، اهلیت و درایت کافی برای مدیریت این مجموعه عظیم را داشته باشد و ما به عنوان نمایندگان مردم باید از این مهم مطمئن شویم.

ساعی با اشاره به حساسیت ها و واکنش های مختلف جامعه صنعت و مردم استان به موضوع واگذاری سهام گروه ماشین سازی تبریز ادامه داد: مردم و فعالان صنعتی با توجه به وضعیت سایر صنایع واگذار شده، حق دارند که نگران سرنوشت گروه ماشین سازی تبریز باشند و ما با دقت نظر و حساسیت این مسئله را پیگیری می کنیم.

منبع: نصر