چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۲:۰۸ شناسه :۱۰۷۱۵۸۲

با تایید شدن نظر مخاطبان تبریزبیدار ؛

واگذاری تراکتور به زنوزی قطعی شد

سرپرست باشگاه تراکتورسازی با اعلام واگذاری صددرصد سهام این باشگاه به محمدرضا زنوزی خبر آناج را تایید کرد.

به گزارش تبریز بیدار ،  سرانجام پس از کش و قوس های فراوان نتیجه مزایده واگذاری باشگاه تراکتور سازی رسما  مشخص شد و همانطور که تبریزبیدار دیروز خبرداده بود زنوزی مالک متمول چندین شرکت صنعتی در تبریز توانست برنده ی این معامله مهم فوتبالی شود.

پیش تر هم بسیاری از مخاطبان تبریزبیدار در نظرسنجی هفته گذشته زنوزی را به عنوان بهترین گزینه واگذاری باشگاه تراکتورسازی انتخاب کرده بودند. 

در همین حال عباس الیاسی، سرپرست باشگاه تراکتورسازی با تایید اظهار داشت: انتقال صددرصد سهام باشگاه به آقای محمدرضا زنوزی قطعی بوده و به نوعی شمارش معکوس اعلام رسمی آن آغاز شده است.

وی در خصوص دلایل تاخیر در اعلام نتیجه مزایده تصریح کرد: دلیل تاخیر در اعلام رسمی این موضوع محکم کاری و دقت در انتقال صحیح است طوری که هیات انتقال ترجیح داد جهت جلوگیری از حرف و حدیث‌ها و حاشیه‌های احتمالی اقدام به اخذ مجوز از نهادهای ذیربط از جمله سازمان بازرسی نماید تا واگذاری کاملا به شکل اصولی انجام پذیرد.

سرپرست باشگاه تراکتورسازی ادامه داد: یکی دیگر از عوامل تاخیر اعلام واگذاری باشگاه حساسیت هیات انتقال در مورد شرط و شروط واگذاری است، مواردی همچون تیم خوب و شایسته، کادر قوی، تلاش در جهت آرامش و شادی مردم، اختصاص بودجه مناسب جز شروطی است که سعی شد در مورد آنها اطمینان حاصل شود.

وی اضافه کرد: ضمنا هواداران به جهت دور ماندن از قافله یارگیری و نقل و انتقالات نگران نباشند چون عوامل آتی باشگاه از هم اکنون مذاکرات جهت جذب سرمربی و بازیکنان را آغاز کرده‌اند و به احتمال زیاد سرمربی تیم خارجی خواهد بود.

این مقام مسئول در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای مسئولان و مالک جدید باشگاه ابراز داشت: طبیعی است که در هر موردی نظرات متفاوت اعم از مخالف یا موافق وجود داشته باشد اما همه آن نظرات از هر جنس و رنگی که باشند هم اکنون یک رنگ به رنگ سرخ تراکتور و یک جنس از جنس اتحاد و همدلی و یکدلی است تا دست در دست هم و هم صدا پشت تیم و مالک جدید را خالی نکنیم و پیش به سوی آنچه در شان و نام بلند آذربایجان است حرکت کنیم.