شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ۱۰:۵۶:۰۶ شناسه :۱۰۷۴۲۰۹

حنای قاچاقچیان دیگر رنگی ندارد؛

کشف بیش از یک تریلی رنگ موی حنای تقلبی و قاچاق در تبریز/ پلمپ دو خانه مسکونی که رنگ موی حنای تقلبی تولید می کردند

یوزباشی از کشف کارگاه خانگی تولید رنگ مو خبر داد و گفت: طی گزارش مردمی مبنی بر اینکه در یک واحد مسکونی حنای تقلبی تولید می شود در دستور کار تعزیرات حکومتی استان قرار گرفت.

به گزارش تبریز بیدار ، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان شرقی از کشف کارگاه خانگی تولید رنگ مو خبر داد و گفت: طی گزارش مردمی مبنی بر اینکه در یک واحد مسکونی حنای تقلبی تولید می شود در دستور کار تعزیرات حکومتی استان قرار گرفت.


 یوزباشی افزود : دو واحد از اکیپ های تعزیرات حکومتی استان با هماهنگی دادستان محترم تبریز و همکار ی پلیس آگاهی در محل تولید کالاهای تقلبی حضور یافتند و بازرسی های لازم صورت گرفت.
وی گفت: در بازرسی انجام شده از دو واحد مسکونی که در یکی از محلات تبریز بوده فعالیت غیر قانونی تولید رنگ موی تقلبی انجام میدادند که با ترکیب رنگ اصلی با مواد تقلبی دیگر آنها را بسته بندی و روانه بازار میکردند.


یوزباشی اظهار داشت : در این کارگاه علاوه بر تولید مواد تقلبی تعداد زیادی نیز کالای قاچاق از جمله نوشابه های انرژی زا ، کنسرو آناناس و تله موش های خارجی وجود داشت که همه کالاها ضبط و به همراه یک نفر متهم جهت تشکیل پرونده تحویل آگاهی داده شد.