سرویس : سلامت و خانواده , پنجشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۱۵:۳۰ شناسه خبر : ۱۰۷۴۳۷۶

مدیر کل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی خبر داد؛

محکومیت قنادی مشهور تبریزی به جرم عرضه محصولات غیر قابل مصرف

یوزباشی گفت: بازرسین مرکز بهداشت تبریز به واحد صنفی فوق مراجعه کرده و نمونه برداری و آزمایش های لازم را انجام دادند و پس از محرز بودن تخلف گزارش آن را به این اداره کل ارسال نمودند.

به گزارش تبریز بیدار ، سید احد یوزباشی مدیر کل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی  با اعلام این خبر گفت: یک قنادی مشهور و بنام در شهر تبریز به دلیل عرضه محصولات غیر قابل مصرف مبلغ 1 میلیارد ریال در حق صندوق دولت جریمه شد.
یوزباشی افزود: بازرسین مرکز بهداشت تبریز به واحد صنفی فوق مراجعه کرده و نمونه برداری و آزمایش های لازم را انجام دادند و پس از محرز بودن تخلف گزارش آن را به این اداره کل ارسال نمودند.


وی گفت: باتوجه به اینکه این واحد برای مرتبه سوم هست که مرتکب تخلف شده است لذا بنابه قانون تعزیرات حکومتی در امور بهداشتی و درمانی حکم به تعطیلی واحد قتادی به مدت سه ماه صادر و اعلام گردید ولی به دلیل اینکه آن واحد متخلف حدود یکصد نفر کارگر مشغول بکار داشت برای احتراز از بیکاری آنها در این موقعیت زمانی خاص و در راستای عمل به سیاست اصولی نظام و دولت در حمایت از کارآفرینان برای ایجاد حداکثری اشتغال، حکم تعطیلی واحد به 1 میلیارد ریال جریمه نقدی تبدیل شد.


گفتنی است از اول سال 97 تا کنون در زمینه بهداشت و درمان تعداد 1151 پروند ه در اداره کل تعزیرات حکومتی استان تشکیل و تعداد 1121 پرونده مختومه شده است.