شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۳:۵۹:۵۷ شناسه :۱۰۷۴۴۷۹

فوت دانشجوی دانشگاه تهران در یکی از خوابگاه‌های دانشجویی تبریز

صبا صادقزاده، یکی از دانشجویان دانشگاه تهران که گویا برای اخذ مدرک کارشناسی به تبریز مراجعه کرده بود، در یکی از خوابگاه‌های دانشجویی در اثر نشت گاز، جان خود را از دست داد.

به گزارش تبریربیدار ، صبا صادقزاده، یکی از دانشجویان دانشگاه تهران که گویا برای اخذ مدرک کارشناسی به تبریز مراجعه کرده بود، در یکی از خوابگاه‌های دانشجویی در اثر نشت گاز، جان خود را از دست داد.

حسین امامعلی پور ، معاون دانشجویی دانشگاه تبریز،در گفت‌وگو با ایسنا، در این خصوص گفت: بر خلاف اخبار منتشر شده در فضای مجازی این فرد دانشجوی دانشگاه تبریز نبوده و در خوابگاه دانشگاه تبریز فوت نکرده است. 

معاون دانشجویی دانشگاه تبریز با بیان این‌که متاسفانه دختر جوان در اثر نشت گاز آب گرمکن در خوابگاه خودگردان در شهرک پرواز جان خود را از دست داده است، اظهار داشت: این دخترجوان فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی سهند بوده که گویا برای اخذ مدرک کارشناسی به تبریز مراجعه کرده بود ولی متاسفانه در اثر این حادثه جان خود را از دست داده است. 

وی ادامه داد: طبق شنیده‌ها این حادثه یک فوتی داشته و همچنین یک نفر مصدوم داشته که به صورت سرپایی در بیمارستان درمان شده است.