یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۴:۰۴:۲۲ شناسه :۱۰۷۴۶۴۴

نماینده مردم تبریز رو در روی رئیس جمهور؛

ساعی:در قانون منع به کارگیری بازنشستگان شاهد رویه غیرمنطقیِ به کام سیاسی زادگان هستیم

ساعی نماینده مردم تبریز آذرشهر و اسکو خطاب به روحانی گفت: در قانون منع به کارگیری بازنشستگان شاهد رویه غیرمنطقی و به کام سیاسی زادگان هستیم.

به گزارش تبریز بیدار ، زهرا ساعی نماینده مردم تبریز آذرشهر و اسکو در صفحه اینستاگرام خود روایتی از دیدار دیشب جمعی از فعالین سیاسی با رئیس جمهور داشته و نوشته است:

«در دیدار حسن روحانی با فعالان سیاسی به چند نکته اشاره کردم: نکته اول بحث آشتی ملی بود. حضور چهره های شاخص احزاب و جریان های سیاسی در این جلسه خود نمودی از عزم نخبگان سیاسی برای یک آشتی ملی بود. این آشتی ملی در داخل می تواند آرامش را به کشور ما و حتی خاورمیانه که درگیر ماجراجویی های ترامپ شده است بازگرداند.

نکته دوم بحث زنان سرپرست خانوار بود که با توجه به مشکلات معیشتی و تورم دچار مشکلات حادی شده اند و نیازمندی چتری اجتماعی از حمایت های دولتی و غیر دولتی هستند.

نکته سوم رابطه دوسویه مجلس و دولت برای مرتفع کردن مشکلات مردم و بازگرداندن آرامش به فضای جامعه بود. 

بحث بعدی هم در رابطه با قانون منع به کارگیری بازنشستگان بود. این قانون با پیگیری های شبانه روزی فراکسیون جوانان به بار نشست. هدف این قانون استفاده از ظرفیت های جوانان در درون سازمان ها و وزارتخانه ها بود اما در عمل در برخی موارد شاهد رویه ای غیر منطقی و عموما سیاسی هستیم که به اسم جوانان و به کام سیاسی زادگان است.

نکته امیدوار کننده آخر هم این بود که قول استمرار و تکرار این جلسات از جانب رئیس جمهور داده شد.»