سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۲۷:۵۵ شناسه :۱۰۷۴۶۶۳

واکنش رئیس شورای شهر تبریز به گمانه زنی های انتخاباتی؛

اکبرنژاد در گفتگو با تبریزبیدار: شایعه، موضوعیتی ندارد

اکبرنژاد در خصوص گمانه زنی های مطرح شده جهت شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: این فقط یک شایعه است و شایعه موضوعیتی ندارد.

شکور اکبرنژاد  رییس شورای اسلامی کلانشهر تبریز در گفتگو با تبریزبیدار در خصوص گمانه زنی های مطرح شده جهت شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: در جریان این موضوع نیستم و باید از افرادی که این شایعات را مطرح می کنند، بپرسید.

وی ادامه داد: همانطور که گفته شد این فقط یک شایعه است و شایعه موضوعیتی ندارد.

گفتنی است برخی اخبار غیررسمی حکایت از حضور اکبرنژاد رئیس فعلی شورای شهر و فعال سیاسی اصلاح طلب در انتخابات مجلس داشته است.

وی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس هشتم بوده که با حمایت اصولگرایان وارد انتخابات شده بود اما در انتخابات مجلس نهم کاندید نشد و بعدا به یکباره سر از اصلاح طلبی در آورد. رئیس فعلی شورای شهر تبریز در انتخابات دوره دهم مجلس نیز ثبت نام کرد اما تایید صلاحیت نشد.

همچنین پیش از این مسعودی ریحان عضو شورای شهر تبریز در گفتگو با تبریزبیدار بر تایید تلویحی حضور خود در انتخابات صحه گذاشته و آجودان زاده دیگر عضو شورا در گفتگو با یکی از رسانه ها شرکت خود در انتخابات اسفند ماه را تکذیب کرده بود. بابایی اقدم نیز به تبریزبیدار گفته بود پیشنهاد شرکت در انتخابات مجلس داشته ام اما فعلا تصمیمی ندارم.


اخبار مرتبط:

تکاپوی شورانشینان برای رسیدن به بهارستان 

تایید تلویحی مسعودی ریحان برای حضور در انتخابات

بابایی اقدم: پیشنهاد شرکت در انتخابات مجلس داشته ام اما فعلا تصمیمی ندارم