سرویس : ورزشی , چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ ۱۸:۳۱:۳۱ شناسه خبر : ۱۰۷۴۹۰۷

اختصاصی تبریزبیدار؛

مذاکرات همزمان زنوزی با دو مرد پرتغالی / آتاتونی با کارنامه قابل دفاع در برابر ژوزه کم فروغ

بر اساس گزارشات رسیده به تحریریه تبریزبیدار مالک باشگاه تراکتورسازی مذاکراتی با تونی اولیویرا و ژوزه پسیرو پرتغالی برای تصدی مربیگری تراکتورسازی تبریز داشته است.

به گزارش تبریز بیدار ،  حساسیت ها برای انتخاب سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز  بالا گرفته و هر روز نام های جدیدی بر سر زبان ها می افتد و در محاف رسانه ای مطرح می شوند.

تونی الیویرا مربی نام آشنا و محبوب تراکتوری ها یکی از گزینه هایی است که پیش از این یک منبع آگاه در گفتگو با تبریزبیدار از مذاکره غیررسمی او با سرخ پوشان تبریزی خبر داده بود اما بر اساس گزارشات رسیده به این پایگاه خبری، محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی طی 24 ساعت گذشته صحبت هایی با این مرد پرتغالی داشته است اما نتیجه این مذاکره به بیرون درز نکرده است.

تونی الیویرا که در بین هواداران تراکتورسازی به آتاتونی شهره یافته است، در مدت حضور خود در تراکتورسازی با نتایج خوب خود و کسب عناوین نایب قهرمانی لیگ برتر و قهرمانی جام حذفی و همچنین برقراری ارتباط عاطفی مثال زدنی با هواداران، محبوبیت خاصی در تبریز یافته بود.

اما از سوی دیگر خبرهای دیگری نیز به گوش می رسد که زنوزی همزمان با مذاکرات خود با تونی، با یک مربی پرتغالی دیگر نیز وارد رایزنی شده است.

این مربی کسی نیست جز «ژوزه ویتور دوسانتوس پسیرو» که سال ها قبل دستیار کی روش در رئال مادرید بوده و در سال های نه چندان دور روی نیمکت الاهلی مصر و الهلال عربستان نیز نشسته بود اما در سال های اخیر توفیقات چندانی در عرصه مربیگری نداشته است.

پسیرو فصل اخیر در لیگ پرتغال تیمی نداشت و سابقه درخشانی نیز در کارنامه خود ندارد و بعید نیست قرار گرفتن نام او در مقابل تونی برای تراکتوری ها خوشایند نباشد.


بیشتر بخوانید:

مذاکرات غیررسمی تراکتور با تونی بدون نتیجه قطعی

تونی: جمعه سیاه و ناراحتی هواداران از یادم نمی رود