سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۳۴:۱۹ شناسه :۱۰۷۷۱۲۲

رأی عجیب کمیته انضباطی در خصوص بازی پرسپولیس و ماشین سازی:

جریمه فحاشی به مادر شهیدان خطیبی تنها ۳۰ میلیون تومان

کمیته انضباطی در رای دور از انتظار در خصوص تخلفات هواداران پرسپولیس، این تیم را تنها به پرداخت ۳۰ میلیون تومان جریمه کرد.

به گزارش تبریز بیدار ،بعد از فحاشی تماشاگران پرسپولیس به مادر شهیدان خطیبی در جریان بازی این تیم مقابل ماشین سازی که حتی با گلایه رسول خطیبی نیز همراه بود، فدراسیون فوتبال‌ضمن محکومیت این اقدام از سوی تماشاگران منتسب به پرسپولیس، از برخورد قاطع با خاطیان خبر داد.

اما امروز و بعد از گذشت مدتی از این اقدام شرم‌آور هواداران پرسپولیس، بر خلاف انتظار و در‌نهایت تعجب کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که بایید هرگونه جانب داری را کنار گذاشته و از ری عدالت و برابری و بدون توجه به نام تیم ها آرای خود را صادر کند، متاسفانه تنها به جریمه 30میلیون تومانی پرسپولیس بسنده کرد که انهم قابل تجدید نظر است

جالب تر اینکه طبق رای صادر شده ، رسول خطیبی ، سرمربی تیم ماشین سازی تبریز به دلیل تحریک تماشاگران به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی و یک جلسه محرومیت تعلیقی( در طول فصل) محکوم شد.

این رای در بخش جریمه نقدی قابل تجدید نظر است. ضمنا با توجه به سابقه محکومیت وی در جام حذفی به محرومیت، چنانچه رفتار تحریک آمیز تکرار شود، محرومیت تعلیقی اعمال می شود.

به نظر می رسد هیچ اراده ای در فدراسیون فوتبال و کمیته های زیرمجموعه این فدراسیون مبنی بر اجرای عدالت بدون توجه به نام تیم ها وجود ندارد و مخصوصا در این مورد که انتظار می رفت واکنش و برخورد قاطعی صورت پذیرد