شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۴۰:۱۹ شناسه :۱۰۷۷۳۲۶

طی گفتگویی مطرح شد؛

واکنش کارشناس فوتبال به نتایج تراکتور / صادقی: با تساوی مقابل شاهین نباید ادعای قهرمانی داشت

صادقی گفت: تیم وقتی در برابر شاهین بوشهر نمی تواند نتیجه بگیرد، دیگر نباید ادعای قهرمانی داشت.

به گزارش تبریز بیدار رسول صادقی کارشناس فوتبال در گفتگوی تلویزیونی بعد از تساوی ناباورانه تراکتور مقابل تیم قعرنشین لیگ برتر فوتبال گفت: تیم وقتی در برابر شاهین بوشهر نمی تواند نتیجه بگیرد، دیگر نباید ادعای قهرمانی داشت.

وی در خصوص روند بازی اظهار داشت: وقتی حریف دفاع چند لایه دارد، باید شوت به دروازه را در دستور کار قرار داد، در حالی که تیم ما اصلا شوتی به دروازه حریف نداشت.

این کارشناس فوتبال با بیان اینکه با سانترهای بی کیفیت نمی توانیم نتیجه بگیریم، افزود: مقابل شاهین بوشهر باید سرعت دادن به بازی در عمق دفاع حریف باید صورت می گرفت که انجام نشد و ما دقیقا آن بازی را انجام دادیم که شاهین بوشهر از ما می خواست.

وی ادامه داد: بازیکنان ترکتور آمادگی روانی و جسمانی پایینی داشتند و نمی توانستیم به بازی سرعت بدهیم.

صادقی به تعویض های سرمربی تراکتور اشاره کرده و گفت: دنیزلی تغییرات خوبی انجام داد اما دیر هنگام بود. 

وی تاکید کرد: تغییرات در متدولوژی تمرینات باید صورت گیرد، اما با روند موجود اینگونه متوجه می شویم که تمرینات تیم متد خوبی ندارد.

گفتنی است دیدار دو تیم تراکتور و شاهین بوشهر در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال کشور در استادیوم یادگار امام(ره) تبریز با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

این کارشناس فوتبال تصریح کرد: زیر ساخت های باشگاه حرفه ای در تبریز وجود دارد اما نمی دانم مشکل کجاست که از این ظرفیت استفاده نمی شود.