پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۱۶:۳۱ شناسه :۱۰۷۷۷۷۴

در گفتگو با نماینده ولی فقیه در استان مطرح شد؛

امروز فضای مجازی حرف اول را می زند / ضرورت حمایت از جوانان در حوزه فضای مجازی برای پیشبرد اهداف انقلاب

نماینده ولی فقیه در استان ضمن تاکید بر اهمیت فضای مجازی گفت:این فضا می تواند ما را در پیشبرد شعارهای انقلاب از جمله مقاومت و اقتصاد مقاومتی و مقاومت موفق کند.

حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم در حاشیه بازدید سرزده از رویداد ۴۸ ساعته تولیدات تخصصی فضای مجازی در گفتگو با تبریز بیدار اظهار داشت: برگزاری رویداد تولیدات تخصصی فضای مجازی در استان را تبریک عرض می کنم.

وی افزود: چه قبول کنیم چه قبول نکنیم فضای مجازی امروز حرف اول را می زند، ما باید تولیدات تخصصی خودمان را در فضای مجازی روز به روز گسترش دهیم.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی ضمن تاکید بر اهمیت  فوق العاده فضای مجازی گفت: حتی این صنعت در آمریکا از نقش فوق العاده ای برخوردار است و مسوولین آمریکا و دشمنان ما با دید عمیقی به این موضوع نگاه می کنند.

وی خاطر نشان کرد: ما باید توجه خاصی به فضای مجازی کنیم و از جوانان فعال در این حوزه حمایت کنیم و این فضا می تواند ما را در پیشبرد شعارهای انقلاب از جمله مقاومت و اقتصاد مقاومتی و مقاومت موفق کند.

گفتنی است این رویداد در محور های گیم با موضوعات شهدای مقاومت و ملت مقاومت، پویا نمایی با موضوع باید قوی شویم و محور نرم افزار با موضوع رونق تولید و‌ اقتصاد مقاومتی بمدت دو روز در دانشکده معماری دانشگاه هنر اسلامی در حال برگزاری است.