پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۵۳:۳۳ شناسه :۱۰۷۷۷۷۷

عضو کادر فنی تیم فوتسال مس سونگون در گفتگو با تبریزبیدار:

برای تکرار قهرمانی هم قسم شده ایم / هواداران آذربایجان بی نظیرند

آنالیزور تیم فوتسال مس سونگون ضمن تاکید بر هم قسم شدن بازیکنان برای تکرار قهرمانی گفت: آنها یک بار دیگر نشان دادند که آذربایجان و تبریز بهترین هواداران دنیا را دارند.

احد عباسی در گفتگو با تبریز بیدار  در مورد شرایط تیم برای ادامه مسابقات اظهار داشت : تمامی بازیکنان و کادر فنی برای کسب سومین قهرمانی متوالی در لیگ برتر هم قسم شده ایم و تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا با کسب قهرمانی جواب محبت هواداران و مردم آذربایجان را بدهیم.

آنالیزور تیم فوتسال مس سونگون در مورد بازی مقابل حفاری اهواز بیان داشت: بازی با حفاری به دلیل اینکه ما در بازی اول دور پلی آف در اهواز با اشتباهات داوری شکست خورده بودیم بسیار حساس و پراسترس شده بود و ما محکوم به برد در بازی برگشت در تبریز بودیم. خوشبختانه با کمک خدا و حمایت بی نظیر هواداران و تعصب بازیکنان موفق شدیم بازی دوم را با نتیجه هشت به چهار ببریم تا کار به بازی سوم کشیده شود. در بازی سوم هم به لطف خدا و همت بازیکنان و کمک هوادارانمان توانستیم باز هم حفاری را مغلوب کنیم و به جمع چهار تیم نهایی لیگ برتر صعود کنیم.

وی افزود: بازی فوق العاده پرهیجان و پراسترسی بود و همین باعث شده بود که دو تیم با احتیاط کار کنند و همین عامل سبب شد که بازی گل های زیادی نداشته باشد.

عباسی در خصوص شرایط و انگیزه تیم برای ادامه مسابقات گفت: شرایط تیم ما برای ادامه مسابقات خیلی خوب هست و انگیزه بازیکنان هم بسیار بالا است.

وی تاکید کرد: حمایت های مجموعه مس سونگون و در راس آنها مدیرعامل محترم تیم آقای نجفی باعث شده که با انرژی مضاعف به ادامه مسابقات فکر کنیم و تمام تمرکزمان روی تیم باشد نه مسایل دیگر‌.

این عضو کادر فنی تیم فوتسال مس سونگون ورزقان ضمن تمجید از حمایت های هواداران در دو بازی اخیر گفت: هواداران یک بار دیگر نشان دادند که آذربایجان و تبریز بهترین هواداران دنیا را دارند و هیچ وقت تیم هایشان را تنها نمی گذارند. دست تک تک آنها را می بوسیم و امیدواریم لیاقت جبران محبت هایشان را داشته باشیم.

وی ضمن درخواست حمایت مستمر از هواداران گفت: از آنها می خواهیم تا پایان لیگ کنارمان باشند و هیچ وقت تنهایمان نگذارند زیرا این هواداران هستند که به ورزش روح و هیجان می بخشند.

عباسی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا قول قهرمانی می دهید، بیان داشت: تمامی بازیکنان و کادر فنی برای کسب سومین قهرمانی متوالی در لیگ برتر هم قسم شده ایم و تمام تلاشمان را خواهیم کرد با کسب قهرمانی جواب محبت هواداران و مردم آذربایجان را بدهیم.

آنالیزور تیم فوتسال مس سونگون در مورد وضعیت خود در تیم گفت: در پایان فصل گذشته و بعد از قهرمانی با مس در لیگ برتر پیشنهادی از یک تیم لیگ یکی در کشور ترکیه داشتم و در سفر به ترکیه به توافقات خوبی هم با این باشگاه دست یافتم اما بنا به دلایلی تصمیم به بازگشت به ایران گرفتم و باعث افتخار بود که دوباره به تیم مس سونگون برگردم ودر خدمت این تیم بزرگ ومردم خوب آدربایجان باشم.