پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ ۲۰:۲۶:۲۹ شناسه :۱۰۷۷۷۸۵

تبریزبیدار بررسی می کند:

جواب سربالای مرجع نمای انگلیسی به طلاب تبریزی در مورد شهادت حاج قاسم

صادق شیرازی مرجع نمای انگلیسی در برابر درخواست استفتای طلاب تبریزی در خصوص تبری از ترور کنندگان شهادت حاج قاسم سلیمانی سکوت پیشه کرده و مهر تایید تلویحی به این جنایت آمریکا زده است.

به گزارش تبریز بیدار ، حال که بعداز چندروز از شهادت فاتح حرمین اهل بیت(ع) شهید حاج قاسم سلیمانی می گذرد و همچنان جناب سید صادق شیرازی مدعی مرجعیت و لیدر جریان تشیع لندنی سکوت پیشه کرده، جمعی از طلاب و هیات های حسینی در استان آذربایجان شرقی از وی بصورت کتبی و هم از طریق سایت رسمی او، استفتا کردند تا نظر خود را اعلام کند و بعد از چند روز انتظار جوابی نیامد، یقینا جواب ندادن او، تایید بر ترور فاتح حرمین محسوب می شود و مشخص خواهد شد اینقدر که از تولی وتبری دم می زنند منظورشان از تولی چه کسانی است و تبری از چه کسانی؟


Image title


متن استفتا از جناب آقای سید صادق شیرازی

بسم الله الرحمن الرحیم
باسلام و صلوات بر محمد و آل محمد(ص)
همانطوریکه مستحضرید اخیرا، چندتن از مجاهدین و مدافعین حرم اهل بیت (س)بعد از سالها جنگ و نبرد برعلیه منادیان اسلام اموی، داعشیان ناصبی که قسم بر نبش قبر عقیله العرب حضرت زینب(س)گرفته بودند‌. بصورت کاملا ناجوانمردانه و به شیوه بنی امیه، توسط آمریکای جنایتکار و با دستور مستقیم رییس جمهور،شقی و یاغی آن کشور ،به درجه رفیع شهادت نایل آمدند که بلافاصله نه تنها مراجع معظم تقلید نجف، قم،مشهد و...بلکه همه آزادمردان جهان در نژادهای مختلف و از ادیان های متعدد، این ترور ناجوانمردانه را محکوم و به همه مسلمانان جهان و خصوصا مردم ایران و عراق ،تسلیت وتعزیت وفقدان این مجاهدین فی سبیل الله را ضایعه بزرگ و اسفناک توصیف کردند. و مراجع طراز اول شیعی، باگفتن «انا لا نعلم منه الا خیرا» (بانوشتن در کفن،و بعد از شهادت در بیانیه هاو سخنرانی ها)در حق شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی قسم یاد کردند و در مقابل شاهد بودیم که طاغیان و یاغیان و خصوصا وهابیون خون آشامی که برای نبش قبر حضرت زینب (س) قسم خورده بودند و همان ناصبیانی که روز عاشورا را «یوم الفرح»نامگذاری کرده اند از شهادت این مجاهدین فی سبیل الله اظهار خوشحالی نموده و به مجالس سرور و شادی پرداختند. و همان مفتی وهابی سعودی «محمدالعریفی»که فتاوای جهاد نکاح و نبش قبر اصحاب اهل بیت(ع) خصوصا حجربن عدی و حضرت زینب(س) را صادر کرده بود.روز شهادت این مجاهدین الهی را یوم السرور معرفی کرد. و همچنین کسانی که از داعش حمایت کرده بودند در راس آن انگلیس مزدور و خاین که خیانت های این طاغوتیان به شیعه ومردم ایران، در طول تاریخ برهنگان اظهرمن الشمس است. در مقابل این خیانت و ترور ناجوانمردانه مثل همیشه سکوت پیشه کردند.

باتوجه به اینکه حضرتعالی تولی و تبری را از اصل امامت می دانید خواهشمند است فتوا و نظر صریحتان را در مورد این جنایت اموی وار، و همچنین شهادت این مجاهدین فی سبیل الله بیان بفرمایید.

والسلام 


گفتنی است علاوه بر سکوت چند روزه این مرجع نمای انگلیسی، هیات های همراه با این جریان نیز نسبت به این شهادت بزرگ سکوت کرده اند تا عیار ادعای دفاع از تشیع و حرمین اهل بیت(ع) مشخص شود.

فارغ از همه این مسایل، یکی از هیات های تبریز برای روز شنبه یکی ار مداحان منتسب به این جریان انحرافی را به تبریز دعوت کرده اند و سکوت مسئولین ذیربط جالب تر است.


اخبار مرتبط:

دعوت از مداحی که خط خود را با تشیع لندنی تمییز نکرده!