جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸ ۱۵:۵۶:۱۶ شناسه :۱۰۷۷۸۰۲

فرمانده سپاه عاشورا مطرح کرد؛

فعالین عرصه فضای مجازی همچون پارتیزان هایی دشمنان را در جنگ سایبری عقب می رانند

سردار خرّم در مراسم اختتامیه دومین رویداد ۴۸ ساعته تولید محتوای تخصصی فضای مجازی بر اهمیت حرکت جهادگران فضای مجازی همچون پارتیزان های جنگ سایبری تاکید کرد.

به گزارش تبریزبیدار، فرمانده سپاه عاشورا صبح امروز در مراسم اختتامیه دومین رویداد ۴۸ ساعته تولید محتوای تخصصی فضای مجازی در تبریز با اشاره به اهمیت فضای مجازی عنوان داشت: امروز در فضای مجازی باید قوی شویم که این قوی شدن به فعالیت تخصصی و هم افزایی و حضور جوانان نیاز دارد.

سردار عابدین خرّم همچنین در ادامه گفت: جوانانی که جهت گیری های انقلاب اسلامی را بدرستی تشخیص دادند و پیشرانی کردند باید در عرصه فضای مجازی هم بصورت جهادی وارد شوند.

وی با قدردانی از زحمات متولیان این برنامه اظهار کرد: اینکه عزیزان در اینجا ۴۸ ساعت نخوابیده اند، همانند نخوابیدن های شب های عملیات در دفاع مقدس است و این آمادگی باید برای مدیریت افکار باشد.

فرمانده سپاه عاشورا گفت:جهاد باید همگانی و تخصصی و بر اساس نیازسنجی افکار جامعه امروز باشدچرا که این حرکت جهادی شما و ۴۸ ساعت نخوابیدن می تواند الگویی برای سایر عرصه ها باشد.

وی خاطر نشان کرد: ارتش سایبری بعنوان یک حرکت سرّی در فعالیت های دشمنان ما دیده می شود.

سردا خرم در پایان عنوان بیان کرد: امیدوارم حرکت های شما بعنوان پارتیزان هایی خواهد بود که دشمنان را در جنگ سایبری به عقب نشینی وا خواهد داشت.