چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۴:۴۸:۱۳ شناسه :۱۰۸۰۷۲۰

فرمانده سپاه عاشورا:

بسیجیان امروز دست کمی از شهدای دیروز ندارند

سردار خرّم در جمع گروهان های نمونه بسیج ناحیه تبریز گفت: بسیجیان امروز دست کمی از شهدا و جانبازان عزیز ندارند.

به گزارش تبریز بیدار ، سردار سرتیپ دوم عابدین خرّم ظهر امروز در جمع گروهان های نمونه بسیج تبریز‌ اظهار داشت: بسیج، روح بزرگی دارد و بسیجی یعنی شهدا و جانبازانی که میوه دل و خون رگ هایشان را تقدیم این سرزمین و این ملت کردند.

وی افزود: امروز هم بسیجیانی که در کمک های مردمی و در گردان های مردمی حضور پرشور دارند، دست کمی از این شهدا و جانبازان عزیز ندارند و من با افتخار می گویم که خاک پای شما و دست بوستان هستم.

فرمانده سپاه عاشورا همچنین با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، بیان کرد: این حضور با هدف تجدید پیمان با آرمان های امام و انقلاب است تا بسیجیان پرشور در آستانه دفاع مقدس با آفرینندگان عزت و اقتدار انقلاب اسلامی ایران تجدید خاطره کرده و ایران را در مقابل دنیای استکبار سربلند و رو سفید کنند.

وی ادامه داد: حقیقتا بسیجیان از همه اقشار همواره در همه عرصه های انقلاب مخصوصا در مبارزه با کرونا دست از تلاش برنداشتند و از لحاظ تامین اقلام بهداشتی و معیشتی و ... کمک های زیادی کردند و در ابعاد معنوی هم کمک های بسیار کردند.

سردار خرّم در پایان افزود: از سردار سلیمانی(رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور) می خواهم سلام این جمع را به رهبر معظم انقلاب برسانند و بگویند تبریز با همان شعارهای اول انقلاب پا برجاست: «آذربایحان اویاخدی انقلابا دایاخدی» و «آذربایجان جانباز خامنه ای دن آیریلماز»