دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ ۰۸:۳۳:۰۶ شناسه :۱۰۸۱۳۸۹

بهترین تولیدکننده مبلمان باغی در ایران

بهترین تولیدکننده مبلمان باغی در ایران کدام است؟ چگونه از بهترین تولید کننده ها خرید کنیم؟ تولید کننده هایی که در عرصه تولید مبلمان باغی و مبلمان ویلایی موفق هستند از چه ویژگی هایی برخوردار می باشند؟

به گزارش تبریز بیدار ، اگر در مورد پاسخ این پرسش ها و امثالهم کنجکاو هستید و می خواهید در راستای خرید مبلمان باغی بهره مند شوید، متن زیر را حتما مطالعه کنید؛ چرا که در راستای ارائه راهنمایی به خریداران این محصول، نه تنها پاسخ پرسش های مذکور را گفته ایم بلکه به اطلاعات بسیار مفیدی در این زمینه اشاره کرده ایم.

مراحل تولید مبلمان باغی توسط بهترین تولید کننده های ایران

Image title

اگر با مراحل تولید مبلمان باغی آشنا شوید، می توانید به مراتب راحت تر تولید کننده های معتبر و با کیفیت را شناسایی کنید. به همین جهت در ادامه مهم ترین مراحلی را که تولید کننده های معتبر ایرانی برای تولید مبلمان فضای باز پشت سر می گذارند آورده ایم:

مرحله ی اول: مرحله ی اول، ساخت کلاف مبل است که مرحله نجاری مبل سازی به حساب می آید. در بسیاری از تولیدی های بزرگ مبل از نجار ها برای ساخت کلاف کمک می گیرند و البته در این حالت هزینه تمام شده مبل برای تولید کننده کم تر خواهد بود و در نتیجه سود بیشتری می برد، اما بعضی از تولیدی های مبل هم ترجیح می دهند که از کلاف های آماده برای تولید مبل استفاده کنند، زیرا ساخت کلاف نیاز به تجهیزات و دستگاه های خاصی دارد.

گفتتی است کلاف مبل ها عمدتاً از جنس چوب هستند به طوری که برای مثال کلاف مبلمان حصیری نیز از نوعی چوب سبک و قابل حمل ساخته می شود.

مرحله دوم: در این مرحله باید کلاف های آماده شده رنگ شوند. رنگ آمیزی کلاف مرحله ای است که در فرایند تمام تولید کننده ها وجود دارد، زیرا حتی کلاف های آماده هم مستلزم رنگ آمیزی هستند.

مرحله سوم: بعد از رنگ آمیزی به طور موقت کار با کلاف به پایان می رسد، در این مرحله باید پارچه های مبل دوخته شود، این کار توسط خیاط های مجرب انجام می شود. نکته بسیار مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که خیاط مبل با خیاط های معمولی تفاوت دارد، زیرا کار با چرخ های ضخیم دوز انجام می شود.

مرحله چهارم: در مرحله ی بعدی نوبت به رویه کوبی می رسد. رویه کوبی را می توان به عنوان دشوار ترین مرحله در این فرایند معرفی کرد. مرحله رویه کوبی خود دارای مراحل متعددی می باشد که شامل تسمه کشی، فنر کشی و ... است.

مرحله پنجم: در این مرحله باید اسفنج ها و تشک های مناسبی روی کلاف های رنگ شده گذاشته شده و در نهایت مبل ها برای ورود به بازار آماده سازی شوند.

تولید کننده ای که مراحل فوق را مو به مو رعایت می کند، همواره در زمره ی مراکز معتبر در حوزه ی تولید مبلمان فضای باز قرار می گیرد.

ویژگی های بهترین تولیدکننده مبلمان باغی در ایران

Image title

تولید کننده ای که در زمینه ی تولید مبلمان باغی، مبلمان حصیری و از این قبیل محصولات فعالیت می کند زمانی در میان بهترین ها معرفی خواهد شد که دارای یک سری ویژگی ها باشد، ویژگی هایی که در حال حاضر شامل حال بهترین تولید کننده ی واقع در ایران می شوند.

تعدادی از این ویژگی ها عبارت هستند از:

بالا بودنِ کیفیت متریال مورد استفاده از جمله مهم ترین ویژگی های تولید کننده های مبلمان فضای باز به حساب می آید. در واقع متریال اگر بی کیفیت و نا مناسب باشد وجود هزاران ویژگیِ درجه یک بی تاثیر خواهد بود چرا که بیش از پنجاه درصد از میزانِ کیفیت نهایی محصول به نوع متریال مورد استفاده ی آن بستگی دارد.

بهترین تولید کننده های مبلمان باغی در ایران از تجهیزاتی استفاده می کنند که همگی پیشرفته و به روز هستند. از این رو مجهز بودن به ابزار و ماشین آلاتِ روز دنیا از دیگر ویژگی های این تولید کننده ها به شمار می رود.

تولید بر اساس تمامی استاندارد ها و اصول جهانی

دریافت مقرون به صرفه ترین مبالغ در ازای فروش محصولات با کیفیت

فروش از طریق روش های مختلف و بدون واسطه

و ده ها مورد دیگر که همگی در راستای رفاه حال خریداران هستند.

از سابقه سازنده مبلمان حصیری پرس و جو کنید، امکان تعمیر صندلی حصیری بسیار مهم است.

بسیاری از صندلیهای حصیری چینی از جنس پلاستیک، پی وی سی و ... می باشند. این حصیرها علاوه بر سرطانزا بودن، از عمر بسیار کوتاهی برخوردارند. چرا که در مقابل آفتاب و آب طی مدت کوتاهی می پوسند. صندلی حصیری چون در فضای باز استفاده می شوند و شرایط جوی می توانند بسیار در عمر آنها تاثیرگذار باشند می بایست از سابقه و خوشنامی سازنده مطلع شوید. هنگام خرید از امکان تعمیر مبلمان حصیری توسط فروشنده اطمینان حاصل فرمایید چراکه در صورت بروز اتفاقی برای صندلی حصیری، می بایست آنرا فراموش کنید. صنیع کار به عنوان تولیدکننده و پخش کننده این صندلی ها می تواند صندلی های حصیری را تعمیر نماید.

آلیاژ آلومینیوم بسیار مهم است

طی 50 سال گذشته کارگاههایی دست به تولید کپی محصولات مبلمان باغی ویلایی فضای باز صنیع کار زدند و به مرور زمان حذف شدند و چندی بعد کارگاه دیگری وارد بازار شد. ایشان نیز به خاطر عدم استفاده از آلومینیوم مرغوب و شکننده بودن محصولات تنها برای مدتی به علت شباهت ظاهری به محصولات صنیع کار می توانند به کارشان ادامه دهند. بنابراین در ارتباط با محصولات آلومینیومی برای جلوگیری از خرید محصولات شکننده بهتر است تا سازنده و خوشنامی او را پیش از خرید بررسی نمایید.