جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ ۱۱:۵۶:۰۰ شناسه :۱۰۸۱۴۱۴

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا:

آقایان مسئولین استانی چرا در مراسم شهدا حاضر نیستند؟!

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با انتقاد از عدم حضور مسئولین استانی در مراسم وداع با پیکر ۴ شهید گمنام گفت: مگر میز و صندلی خود را مدیون خون شهدا نیستید؟

به گزارش تبریز بیدار ، حجت الاسلام عبدالرحیم نجفقلیزاده سرایی شامگاه پنجشنبه در مراسم وداع با پیکر شهدای گمنام در مصلی اعظم امام(ره) تبریز گفت: یاران حضرت مهدی(عج)، دوستدار خدا بوده و نسبت به دشمنان هیچ عقبگردی ندارند و این اوصاف در شهدا وجود دارد.

وی افزود: شهدا در اوج غربت و مظلومیت برابر تمام دنیا عزتمندانه ایستادند و اراده خود را بر دشمن تحمیل کردند.

وی با بیان اینکه شهدا هیچگاه از فزونی دشمن نترسیده و عقب ننشسته اند، افزود: این شهدا در ۸ سال جنگ نابرابر، برای ما عزت، امنیت و سرافرازی آفریدند، الگوی اینها حضرت فاطمه زهرا(س) بود و خود را فدای ولایت کردند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا اظهار داشت: این شهدا به مسئولین نظام می گویند که امروز رسالت شما دفاع از ولایت است. الان مسئولین و مدیران کل کجا هستند و چرا اینجا نیامده اند، مگر میز و صندلی آنها به برکت خون این شهدا نیست؟

حجت الاسلام سرایی تاکید کرد: پیام شهدا اینست که مقابل دشمن تسلیم نشوید، مذاکره با آمریکا یعنی تسلیم. امروز آمریکا قدرت اتحادسازی در دنیا ندارد و این قدرت را شهدا به وجود آورده اند.

وی با اشاره به تفرقه افکنی جریان تشیع لندنی گفت: فیلم کذایی «بانوی بهشت» را با دلارهای انگلیس خبیث ساختند تا به ظاهر با بیان فضیلت حضرت زهرا(س)، کینه بین اهل سنت و تشیع را عمیق کنند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا گفت: امروز دشمن بدنبال ضربه زدن به عاشورا و نهضت انتظار است، می خواهند ولایت را بزنند، ولایتی که ۴۰ سال این انقلاب را سرافراز نگه داشته است.

وی خاطر نشان کرد: شهدا از ملامت دیگران ناراحت نشدند و به راه خود اعتقاد داشتند و ایستادند. 

حجت الاسلام سرایی با بیان اینکه مکتب امام(ره)، مکتب سلیمانی تربیت کرده، گفت: قاسم سلیمانی با داعش نمی جنگید، پشت صحنه داعش، آمریکا و استکبار جهانی بود.

وی تصریح کرد: اگر قاسم سلیمانی نبود، امروز داعش بدتر از ویروس منحوس کرونا، امت اسلام را درگیر می کرد.

حجت الاسلام سرایی افزود: ملت ما در این ۴۰ سال هیچوقت ذلت به خود ندیده و این عزت را مدیون شهدا هستیم. پیام شهدا اینست که مبادا از ولایت فاصله بگیرید.

وی به اثرات مثبت مدیریت جوانان انقلابی در کشور اشاره کرده و گفت:فرماندهان جوان ما در دل آتش، مدیریت خود را نشان دادند، این نظام اسلامی در دفاع مقدس فرمانده ۱۸ ساله و ۲۰ ساله تربیت کرد.