یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ ۲۳:۳۰:۰۶ شناسه :۱۰۸۲۴۲۵

حجت الاسلام برگی در گفتگو با تبریزبیدار مطرح کرد؛

تعامل آری؛ معامله هرگز / مدیریت کنونی شهرداری باید تغییر کند

منتخب شورای ششم شهر تبریز گفت: برای داشتن شهری پویا و پیشرو، باید مدیریت کنونی شهر تغییر کند.

حجت الاسلام رسول برگی در گفتگو با تبریز بیدار با اشاره به رای مردم به تغییر اظهار داشت: در انتخابات امسال مردم نشان دادند که خواهان تغییر هستند و در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر به جبهه انقلاب رای دادند.

وی با بیان اینکه افرادی قبلا با وعده روی کار آمدند و نتوانستند رضایت مردم را جلب کنند، افزود: شورای شهر، به مدیریت شهر مربوط است و علاوه بر تعیین راهبردها، نقش نظارتی هم دارد و مردم با انتخاب نفرات جدید در اعتراض به روال مدیریت کنونی بر آمدند و نشان دادند دیگر اعتمادی به شورای پنجم تبریز ندارند.

منتخب شورای ششم شهر تبریز ضمن تاکید بر تغییر در وضع فعلی مدیریت شهری گفت: حق مردم را هیچوقت بر روابط دوستانه خود ترجیح نخواهد داد. بر اساس مفاهیم دینی نباید حق الناس را به خاطر دوستان زیر پا بگذاریم.

وی ادامه داد: خواستار تغییر در مدیریت کنونی شهرداری هستم و اینطور نیست که چون با کسی که دوست هستم روی حق مردم با او معامله کنم.

حجت الاسلام برگی تصریح کرد: من با برادران شهید خود عهد و پیمان بسته ام تعامل کنم اما پای منافع انقلاب و مردم معامله نکنم و همیشه از لابی گری ها و معامله گری ها دوری خواهم کرد.

وی با بیان اینکه همیشه کنار مردم هستم، گفت: برای داشتن شهری پویا و پیشرو، باید مدیریت کنونی شهر تغییر کند.

پروژه های عجله ای توهین به شعور مردم است

وی با انتقاد از مدیریت پروژه های شهری گفت: شهری که قرار بود پروژه های آن چند ماهه به اتمام برسد اکنون تکمیل نشده است. تبریز دچار افسردگی و تنبلی در مدیریت پروژه ها شده است.

وی ادامه داد: در موضوع حمل و نقل عمومی، کرونا به فریاد شهرداری رسیده است. چرا که ۱۶۰ دستگاه اتوبوس از ناوگان حمل و نقل اتوبوسرانی منفک شده و بعد از پایان محدودیت های کرونایی و افزایش تردد، با کمبود ۱۶۰ دستگاه اتوبوس مواجه هستیم.

این منتخب شورای ششم شهر ضمن گلایه از افتتاح های عجله ای شهرداری در روزهای آخر شورای پنجم گفت: پارک نائب حکم آباد را افتتاح کردند که حقیقتا توهینی به شعور مردم بود چون ناقص و بدون امکانات لازم بود و برخی اختلاف ها با اهالی منطقه بر سر مالکیت زمین پابرجاست.

تصمیم گیری در مورد استخدام نورچشمی ها در شورای ششم

وی افزود: بهتر است به جای افتتاح های عجله ای، چاره ای برای درختانی که از تشنگی خشک می شوند و آفت بلای جانشان شده، بکنند.

حجت الاسلام برگی ضمن گلایه از استخدام نور چشمی ها در شهرداری گفت: در این مورد به آقای شهردار تذکر داده ایم. جوان مردم بیکار است اما نورچشمی ها بدون زحمت جذب شهرداری شده اند و به محض ورود به شورای ششم در این خصوص تصمیم خواهیم گرفت.

انتهای پیام/