شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰ ۲۱:۵۵:۴۸ شناسه :۱۰۸۲۴۵۲

اولین اظهارات کمالوند بعد از بازگشت به تراکتور؛

آمدم تا اقتدار و غیرت را برگردانم / نقاشی رقص خنده روی سکوها

فراز کمالوند بعد از ۱۰ سال، مجددا سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز شد.

به گزارش تبریز بیدار ، این مربی محبوب تراکتوری ها که روزهای خوش او از صعود به لیگ برتر هنوز در یادها مانده بعد از توافق صورت گرفته با باشگاه طی یادداشتی نوشت؛


کم و بیش، ده سال گذشت از روزگاری که با خوشی شما، خوش تر از همه بودم انگار، شاخ و‌ برگ خوشی های ما، در هم تنیده است.

آن سالها در همان بدو ورود به لیگ برتر با تعدادى جوان گمنام والبته غيرتمند تنها يک امتياز براى كسب سهميه آسيا كم آورديم ، در حالی كه شما پرشورها كارى كرديد كه بعد از صعود به جاى تثبيت در ليگ برتر به آسيا نگاه كنيم اما پس از آن استاديومى كه در روزهاى يخ زده تبريز هم ساعت ها قبل از بازی مملو از شما بود، روز به روز خلوت تر شد.

شايد خيلی ها علت را نمی دانستند اما من كه حالا ديگر وصله تن شما شده بودم به خوبى می دانستم كه شما چه می خواهيد و حالا براى تحقق همان خواسته ها بازگشته ام؛ اگر خدا عمرى دهد با کمک شما “اقتدار“ را به تیم محبوبم برمی گردانم و دوباره پيراهن مقدس اين تيم را تن كسانى می كنم كه ذره ذره وجودشان عشق ، غيرت و تعصب نسبت به تراكتور محبوب همه " تركها" باشد.

شما بهتر از همه می دانید که هیچ زمانی خلف وعده نکرده ام...در این سال ها، سه بار، تا شهر دلبستگی هایم پرواز کردم و در آستانه پذيرفتن هدايت تيم محبوبم بودم اما چون چمدان عزت جا مانده بود، برگشتم.

بعد از ده سال، برگشته ام به خانه اولم تا دوباره رقص خنده را روی سکوها نقاشی کنیم. البته فقط تنم را برده بودم. ترجیحم این بود تا دلم پیش شما امانت باشد تا امروز که بنا است دوباره غوغا کنیم.

امروز هم، دلم خوش است به لطف خدا و همان حمايت غيرتمندانه شما

اگر قابل باشم؛ این دو را به هم گره می زنم تا باز هم، روی ابرها همدیگر را ببینیم.

این بار، طوفان ما، با حمايت حاج رضا زنوزی پدرى دلسوز كه عمر و سرمايه خود را بی منت و با اشتیاق همچون هوادار چند آتشه تراکتور براى شما هم زبانانش در طبق اخلاص نهاده، نه تنها ليگ كشورمان بلكه اينبار آسیا را نیز، به هم‌ خواهد ریخت. بگردند تا بگرديم.

انتهای پیام/