شنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۲۵:۱۷ شناسه :۱۰۸۲۵۰۶

با رد پیشنهاد دولت؛

تاج الدینی در مجلس می ماند

حجت الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از درخواست رییس‌جمهور برای حضور در معاونت پارلمانی دولت، طی بیانیه ای بر ادامه حضور در مجلس تاکید کرد.

به گزارش تبریز بیدار ، در بیانیه تاج الدینی آمده است:


بسم‌الله الرحمن الرحیم

مردم عزیز و شریف تبریز، آذرشهر و اسکو

با سلام و تسلیت ایام سوگواری سالار شهییدان و شهدای کربلا.

نظر به پیشنهاد معاونت پارلمانی دولت سیزدهم به اینجانب، ضمن تشکر از حسن اعتماد رئیس‌جمهور مردمی، حضرت آیت‌الله رئیسی، و افرادی که موافقت و حمایت خود را با پذیرش این مسئولیت اعلام نمودند، اینجانب با اذعان به اینکه مجلس و دولت هر دو سنگر خدمت است ، به استحضار مردم عزیز می‌رسانم من در مجلس می‌مانم و در سنگر مجلس به خدمت خود ادامه می‌دهم. بی‌شک اکنون در شرایط سخت اقتصادی، رسالت اصلی مجلس و دولت، همفکری و همکاری برای برون‌رفت از این وضعیت نابسامان است و هماهنگی بین دو قوه، آن را شتاب خواهد بخشید.

و من به عنوان نماینده مردم برای تقویت فضای همکاری و تعامل، و پشتیبانی از دولت برآمده از آراء و امید مردم در راستای رهنمودهای حکیمانه رهبر عزیزمان و کاستن از مشکلات جامعه، تلاش خود را دوچندان خواهم نمود.

امیدوارم با توفیقات ربانی و عنایات حضرت بقیه‌الله‌الاعظم و پشتیبانی شما مردم گرانقدر، اقدامات تاثیرگذار و رضایت‌بخشی داشته باشیم. و ما توفیقی الا بالله علیه توکلتُ و الیه انیب.

۱۴۰۰/۵/۲۲


انتهای پیام/