جمعه ۷ آبان ۱۴۰۰ ۲۲:۲۶:۱۵ شناسه :۱۰۸۲۹۰۳

آقایان کلاهشان را قاضی کنند؛

چه بر سر هیات ناشنوایان آمد/ جذب قهرمانان وظیفه کیست؟

وظیفه شهرداری حمایت از ورزشکاران است نه جذب آنها و سهمیه جذب قهرمانان ورزشی مختص اداره ورزش و جوانان می باشد.

به گزارش تبریز بیدار ، پیرو گزارش خبری از وضعیت اسفبار سجاد پیرآیقرچمن قهرمان تبریزی و ناشنوای پرتاب دیسک جهان، دکتر امیر علیزاده مدرس دانشگاه و فعال ورزشی تبریز  به جهت روشنگری در مورد آنچه در ورزش استان در سال های اخیر اتفاق افتاده مطلبی بشرح ذیل منتشر کرده است:

مهندسی انتخابات هیات های ورزشی در ایران واژه ای آشنا برای اهالی ورزش می باشد و همواره در سال های گذشته باعث تنش و اختلافات بسیاری شده است و به جرات می توان گفت یکی از علل پسرفت ورزش بوده و خواهد بود، در باب هیات ناشنوایان هم بهتر است متولیان ورزش استان کلاه خود را قاضی کرده و پاسخگو باشند چه بر سر آن هیات آورده اند؟

فراری دادن پیشکسوت ارزنده ورزش استان(داود فطانت خواه) که سالها به تنهایی بار مسئولیت هیات را عهده دار بوده و عدم همکاری با رئیس منتخب مجمع در سال های گذشته باعث شد تا مسئولین ورزش استان این بار سنگین مسئولیت را بر دوش کسی بگذارند که نمی داند خودش با خودش چند چند است!

آری رئیس هیاتی که تنها افتخار ورزشی است رانندگی رئیس هیات و دبیر کمیته فوتسال کشور می باشد و با لابی این دو عزیز به افتخار نمایندگی مسابقات کشوری فوتسال رسیده است بهتر است به جای انداختن عکس یادگاری در مسابقات کشوری کمی هم به فکر ورزشکار و قهرمان ارزنده استان باشد.

حال چرا در این مقطع زمانی متولیان ورزش استان به فکر سجاد عزیز افتاده اند جای تامل دارد؟ تا جایی که اطلاع دارم قهرمان ارزشمند استان سالهاست که برای امرار معاش و تامین هزینه های تمرین خود مجبور است کار کند و یادآوری این نکته را ضروری می دانم که وظیفه شهرداری حمایت از ورزشکاران است نه جذب آنها و سهمیه جذب قهرمانان ورزشی مختص اداره ورزش و جوانان می باشد.

انتهای پیام/