شنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۰ ۰۰:۵۶:۴۹ شناسه :۱۰۸۲۹۷۹

پایان کار تراکتور با آقا فیروز

سرمربی تیم فوتبال تراکتور پس از باخت تیمش مقابل پیکان استعفا کرد.

به گزارش تبریز بیدار ، فیروز کریمی در گفتگو با رسانه رسمی باشگاه تراکتور گفت: تمام جهان هستی بر مبنای تضاد‌ها همچون روز و شب، غم و شادی ساخته شده و یکی از تضاد‌ها در زندگی ما رفت و آمد‌ها است.


وی ادامه داد: روزی تصور می‌کردم با آمدنم به تراکتور خدمت کنم و تمام تلاشم را هم کردم. همه‌ دست اندرکاران باشگاه به خصوص بازیکنان غیور، وفادار، با شرف و صادق تراکتور با تمام وجود مرا یاری دادند.

کریمی توضیح داد: امروز تصور من این هست که می‌توانم با رفتنم به تیم محبوبم خدمت کنم؛ لذا با تمام وجود دست تک تک طرفداران را می‌بوسم و از همه‌ دست اندرکاران و کسانی که مرا در طول حضورم یاری کردند، تشکر می‌کنم و از حضورشان مرخص می‌شوم.

وی خاطرنشان کرد: همه‌ی آنان را در ادامه مسیر به خدا می‌سپارم. امیدوارم در ادامه راه موفق باشند، هر زمانی هر کاری از دست من بر آید، به‌خاطر لطف طرفداران صادق، از تراکتور دریغ نمی‌کنم و با تمامی وجود آماده خدمت به آنان هستم. خداحافظ همگی، ان‌شالله موفق و موید باشید.

گفتنی است عصر دیروز و در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال تیمهای تراکتور و پیکان در ورزشگاه شهید حاج قاسم سلیمانی تبریز رو در روی هم قرار گرفتند که این دیدار با نتیجه ۲ بر یک به نفع تیم مهمان به پایان رسید.

تیم تراکتور با ۳ امتیاز در رده یازدهم جدول لیگ برتر فوتبال قرار دارد.

انتهای پیام/